Tajná finta pro pravidelné čtenáře Živě.cz

Má podle vás nové Živě příliš tlustou hlavičku? Chtěli byste místo grafických orgií rovnou vidět aktuální články?
Tajná finta pro pravidelné čtenáře Živě.cz

Klepněte pro větší obrázekNa světě je nové Živě. Máme z něj velkou radost, přestože reakce jsou méně příznivé, než jsme čekali. Jsme ale přesvědčeni, že tohle je správný směr, a i když to byla hodně velká změna, že bude vyhovovat i čtenářům. Vydržte s námi, je to jiné, ale opravdu lepší než dřív. Pro čtenáře, kteří by ale chtěli něco jiného, máme malou fintu.

Přímo na články

Uznáváme námitky, že u menších rozlišení monitorů, kterých je na Živě podle statistik asi 20 %, nejsou hned po otevření webu vidět aktuální články. Velký box Nepřehlédněte ale nemůžeme odstranit. Velká a důležitá témata musí nějakou dobu zůstat nahoře. Nebylo by efektivní, kdyby hned odplula pryč. Nepravidelní čtenáři v nich navíc vždy najdou to nejdůležitější, co jsme za poslední dny vydali.

Pokud ale na Živě chodíte třeba několikrát denně a zajímají vás nové a nové informace, můžete použít adresu http://www.zive.cz#Aktualni. Dostanete se s ní přímo na začátek pruhu s aktuálními články.

Prosíme ale také o vstřícnost z vaší strany: neblokujte na Živě reklamu a kódy pro měření návštěvnosti. Je to totiž jediný způsob, jak web tohoto typu může existovat. A věřte, že náklady na jeho provoz nejsou nízké. 


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Další článek: Noctua představila nový výkonný chladič

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší