Tajemný hrníček Google

Český Google hrníček musí mít každý fanoušek Harryho Pottera, umí totiž kouzlit.
Tajemný hrníček Google

Na včerejším představení nových českých Google Map jsem dostal malou krabičku. Uvnitř krabičky byl modrý hrníček s velmi nečitelným tmavým logem Googlu. Při cestě z Prahy zpět do brněnské redakce jsem přemýšlel, jakého inteligenta taková barevná kombinace napadla a zdali jsem hrnek nedostal jen proto, že se jedná o závadný kousek, o který vyšší management neprojevil zájem. Podivný hrníček se nakonec stal terčem pohrdání i v Brně a kdekdo přemýšlel nad tím, zdali mají v pražské pobočce Googlu cit pro elementární grafický design. Ó jak hluboce jsme se mýlili, ó jak hluboce se Googlu omlouvám...

I nalil jsem do podivného modrého šálku horký čaj a co se nestalo. Hrníček se jak chameleon začal měnit a z nehezkého tmavého loga se nakonec vyklubalo barevné logo vyhledávacího magnáta z Mountain View. A to je asi tak všechno, ostatně podívejte se sami.

 


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Témata článku: Video, Google

28 komentářů

Nejnovější komentáře

  • tux.martin 21. 7. 2009 3:07:56
    To se chces pochlubit, nebo chces politovat? ;-)
  • matox01 20. 7. 2009 14:45:30
    no to je huste chcu dom :-O B-]
  • filhouse 20. 5. 2008 16:36:38
    Očítám že ho má odtud www.maaya.cz
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?