Svatba Karla Gotta: to nejdůležitější na Nově

Svatba Karla Gotta dostala více než osm minut v hlavní zpravodajské relaci TV Nova.
Svatba Karla Gotta: to nejdůležitější na Nově

Klepněte pro větší obrázekTak jsem si tu včera stěžoval na stav našich zpráv a dnes jsem téměř v šoku. Nova začala hlavní událostí dnešního dne, kterou podle nich byla svatba Karla Gotta. Fajn, dobrý bulvárek, sám jsem byl překvapen. Ale opravdu je to tak silná událost, aby jí bylo věnováno přes osm (!) minut v hlavní zpravodajské relaci, která se i se sportem vejde do dvacetiminutovky? Celé to bylo natahované, plné blbostí. Co je mi do názorů neznámé ženy, která se považuje za fanynku. Nova s ní však zvládla udělat krátké interview... A tak jsem si šel hned "ulevit" na blog :-) Už na to fakt nemůžu koukat.

Dnes jsem nestihl zprávy v sedm, tak nevím, co na toto téma vymysleli na Primě a ČT. Ale snad něco takového není standardem... Doufám.


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Diskuze (5) Další článek: CES: Asus nezvládl předvedení druhé generace Eee PC

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší