Seznam.cz představí nový lechtivý spot

V neděli 3. února představí Seznam.cz nový televizní spot. My ale už víme, jak vypadá!
Seznam.cz představí nový lechtivý spot

Klepněte pro větší obrázekNarazit na českém mediálním trhu na opravdu vtipný reklamní spot je vzácnost. V záplavě reklam na nejrůznější ještě křupavější lupínky, ještě voňavější deodoranty a zaručeně nejhygieničtější kosmetiku pro vaši toaletu se občas objeví ta pomyslná perla. V posledních letech je dobrým zvykem, že takové televizní perly produkují naše internetové portály. Centrum má svého Bobíka, Seznam pak chytré děti před Boeingem, co najdou na Seznamu, co neznají.

Dnes jsme na Youtube narazili na nový spot s poetickým názvem „Plastická operace“. Spoře oděná dívka se na něm dostává do kontaktu snad s netypickým chirurgem našeho zdravotnictví. A že si nevybrala nejlépe? Pravděpodobně nehledala na Seznamu! Více však už nebudu prozrazovat, koukněte se sami.

Jak nám potvrdila Rita Gabrielová ze Seznamu, nová upotávka se objeví na televizních obrazovkách 3. února ve večerních hodinách.

Další reklamní videa Seznamu najdete na této webové adrese.

Oživeno 19.36: Reklama byla z YouTube odstraněna.

Oživeno 22.35: Na YouTube je nová kopie, můžete se opět podívat.

Oživeno 10.02: Reklamní spot opět odstraněn.


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Diskuze (43) Další článek: Slavný Palm zavírá své obchody

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší