Raketové Windows padají

Tento příspěvěk si jistě přečtete už jen kvůli tomu, že se podle nadpisu zdá, že budeme kritizovat Windows.
Raketové Windows padají

Klepněte pro větší obrázekJakub Čížek se nám pochlubil, že byl v včera s ostatními našimi kolegy v Praze na představení Windows Server 2008, vývojového prostředí Visual Studio 2008 a databázového serveru SQL Server 2008. Náš zájem, tedy můj a Tomáše Holčíka (nikdo jiný tu po náročné včerejší uzáverce čísla 7 nebyl), ale vzbudil teprve tehdy, když nám ukázal jeden z reklamních předmětů, které dostal: raketku. Ošklivou, oranžovou, z pěnové hmoty. A se jmény třech představovaných microsoftích produktů na třech stabilizačních křidélkách. Ale - a to pozor - na gumičkový pohon.

Klepněte pro větší obrázek 

A že lítá! Využili jsme nepřítomnost ostatních členů redakce a okamžitě se jali testovat dolet. Nejdřív jen v naší části kanceláře, potom se začali krýt kolegové z Doupěte a následně létala raketka téměř přes celý openspace.

Jak málo stačí k lidské radosti...

Ale jak se můžete sami přesvědčit, ani tato šipka nevyvrátí mýtus, že produkty s logem Microsoftu prostě padají:


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Témata článku: Windows

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje