Nejlamovatější PF 2007

Do schránky mi dorazil žhavý kandidát na tento opovrženíhodný titul.
Nejlamovatější PF 2007

Klepněte pro větší obrázekJako každý rok tisknu v tomto období klávesu Delete v Outlooku dvakrát častěji. Ke spamu se přidávají péefka, některá jsou milá, některá zábavná, některá nenápaditá a některá hrozná. Pak je tu ale ještě speciální kategorie, která vás donutí napsat o takových péefkách na blog. Dostal jsem totiž PF od Sharpu, tedy ne od celého Sharpu, od nich mám hezká přáníčka, ale napsala mi Judita, přesněji Judit Göndöcs z evropského Sharpu ve Vídni. Co že to provedla tak hrozného?

Nejen že její přáníčko mělo 2 MB, ale světe div se došlo ve formě 2MB XLS souboru! Tento soubor přitom neobsahoval nic jiného, než jeden clipart velikosti 640 × 480 bez textů, přání, nebo dokonce uvedení roku. Jediný rok uvedený na obrázku byl 2006 u copyrightu ICQ. Tak jsem prošmejdil kurzorem po jinak čistém sheetu a nic tam nebylo. Judita asi umí používat jen tři programy, ICQ, Excel a Outlook. Tato trojkombinace jí bohužel nezabránila mi poslat mail. Mně ale naštěstí nezabránila stisknout Delete.

Klepněte pro větší obrázek

 

 

 

 


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

2 komentáře

Nejnovější komentáře

  • pavelky 4. 1. 2008 11:14:51
    Chi chi tak to je dobry .. a 2 mega k tomu! Mohl bys jí poslat odkaz na...
  • tomulinek 20. 12. 2007 10:15:38
    A že jsou i PFka, na které je radost pohledět, tak jedno připojuji...
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?