Namísto do ZOO do Computer Pressu

Dnes jsme skupince studentů předváděli, v čem spočívá naše práce.
Namísto do ZOO do Computer Pressu

Klepněte pro větší obrázekDesítky kilogramů papírů a dalšího nepořádku zmizelo při speciální pozdně-večerní brigádě ze stolů v redakci Computeru, abychom se mohli dnes ráno důstojně prezentovat před exkurzí studentů Soukromé střední školy podnikání a managementu. Výsledek? Zajímavě strávené dopoledne. (A taky to, že tu teď nikdo nemůže v tom pořádku nic najít.)

Najednou už nebýt školák, který se na exkurzi vyptává dělňasů, ale fachman, kterého se ptají školáci, to je opravdu nezvyk. Nejvíc si té role užil Ondra Bitto a David Polesný, kteří deseti studentům půl hodiny vysvětlovali, jak se připravuje časopis Computer a web Živě.cz:

Klepněte pro větší obrázek

Výcuc z přednášky? Můžete roky studovat jakýkoliv obor chcete, ale stejně dvakrát tak delší dobu strávíte snahou pochopit redakční systém :)

Výprava pak ještě zjistila vše o výrobě Mobilit, Dušan Šimonovič jako kastelán provedl dorost strašidelným testlabem a po návštěvě DTP a distribučního a knižního oddělení odešli studenti a studentky bohatší o megabyty informací a neopominutelné reklamní propisky.

Z chytrých dotazů bylo znát, že se část návštěvníků zanedlouho vrátí jako spolupracovníci redakcí anebo rovnou jako nové posily jednotlivých týmů.

Ještě můžete zkouknout video, které natočil Marek Lutonský:


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Témata článku: Video

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje