Litujeme Pražany, Brno je středem světa

Brněnská redakce zpravodajského webu je aktivnější než světové agentury.
Litujeme Pražany, Brno je středem světa

Klepněte pro větší obrázekZpravodajství iDnes před několika týdny posílilo svoji brněnskou redakci. Mezi články se začalo objevovat mnohem více zpráv z brněnského regionu. Když se to spojí s nebývale velkou aktivitou místních novinářů, dokážu si představit, jak Pražané a občané jiných měst skřípou zuby.

Příliš lokální zprávy

Zatímco v sekci Praha se na iDnes objevují zprávy, které jsou důležité a mají většinou i celorepublikový charakter, brněnská sekce vydává i témata, která by snad mohla zůstat pouze v regionu. Když se to spojí s opravdu velkým množství zpráv a odběrem celého zpravodajství prostřednictvím RSS, výsledek je až trochu legrační.

Redakce Computer Pressu sídlí v Brně, takže nám to ani moc nevadí. Přesto ale trochu lituji občany jiných měst, které nezajímá případ zříceného lešení na brněnském hotelu, sedm tisíc prodaných Zetorů nebo socha Jošta. A trošku se bojím, až se budu muset prokousávat podobnými zprávami o Ostravsku, Plzeňku nebo Břeclavsku. Hodila by se možnost podrobnějšího členění RSS. 


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí