Jak se rodí Computer: poslední den, časopis už je v porodnici!

Odvezli jsme! To u nás znamená, že je časopis na cestě do tiskárny.
Jak se rodí Computer: poslední den, časopis už je v porodnici!

Klepněte pro větší obrázekV redakci je od pravého středečního poledne jedenáct pyšných tatínků, protože i Computer 2/08 odešel bez problémů do tiskárny. Těšit se na něj můžete příští týden.

Nakonec jsme se nejvíc strachovali kvůli velkému testu sluchátek – tradičně výrobně nejsložitější část časopisu se začala sázet v úterý ráno. Détépák Lukáš tu ale držel noční hlídku u InDesignu, takže když jsme se tu začali zjevovat krátce po svítání, všech 13 stránek už vypadalo docela k světu. Ještě jsme hlasovali o fotce na otvírací stránku a o nadpisu a jednu stránku za druhou už pak hrdě posílali do oddělení produkce ke kontrole.

Je to skvělý pocit, když je po uzávěrce – v člověku dojíždí adrenalin, sedí v rauši dole v kavárně nad nivovou bagetou a chardonnay a přemýšlí, co s volným odpolednem, když je venku na leden tak krásně.

A aby těch dobrých zpráv nebylo málo, dnes ráno se pochlubil kolega z jiného oddělení: „Mám vám od našeho děkana vzkázat, že ,ty parchanti ten Computer dělaj zatraceně dobře!’“ Vostrá pochvala, která potěšila.

Takže teď víte, jak se Computer dělá. A pokud jste nesledovali seriál od začátku, předchozí díly najdete tady:

Tím samozřejmě naše blogování nekončí – vždycky, když se tu stane něco zajímavého, pochlubíme se tím tady.

A pamatujte: příští čtvrtek chtějte na stáncích Computer 2/08, který vám mimo jiné poradí, jak ušetřit za internet a která si koupit sluchátka.


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Diskuze (4) Další článek: Internet Explorer naplní webové standardy a zachová kompatibilitu

Témata článku: Internet

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší