Jak se rodí Computer: den 9., nejkreativnější

Před námi je víkend, ale nebezpečně se přibližuje i termín uzávěrky.
Jak se rodí Computer: den 9., nejkreativnější

Klepněte pro větší obrázekPředuzávěrkový pátek (pro orientaci: „odvážíme“ příští středu) máme už vždycky hodně práce, na druhou stranu je pořád ještě čas si se stránkami hrát. Já právě do otvíráku herní rubriky domaloval, kam má DTPák Martin hodit nějaká pěkná střeva. Tedy jejich obrázek. (Snad to Martin pochopí správně...)

Hodně teď takhle s časopisem blbneme, takže nás všechny potěšily čerstvé výsledky ankety, podle kterých je s úpravami vzhledu Computeru spokojeno 94 % vás čtenářů a 92 % souhlasí s úrovní odbornosti našich článků. Je to dobrá motivace vydržet a ještě se zkusit překonat. Nápadů na zlepšení časopisu máme pořád hafo. (A nebojte se, ta malůvka vnitřností není trend, ale jen výjimka u recenze střílečky. Těšte se třeba na velice osobní tipy na málo známé aplikace zvyšující produktivitu.)

Radek nás rozptýlil kobercovým náletem forwardovaných mailů se vtipy. Perličky z JZD mi na několik minut zabránily cokoliv udělat, jak jsem se smál:

  • „Soudruzi, co je s mojí žadostí. Je 18.týho a já jsem to ještě nedostala.“
  • „Kdo má ještě zájem o nové brambory, ať se dostaví na pole, kde mu bude nakopáno přímo do pytle.“
  • „V otázce prodeje se ženou souhlasím, můžete si pro tu svini přijet kdykoliv.“

Prostě vítaná porce lidového humoru před víkendem, kdy budu mezi domácím editováním článků stloukat futon z IKEA a učit se na kolokvium předmětu „Hollywood Stars“.

A od pondělka to tu bude fičák. Těšte se. I když v Redasu přibývá jeden článek za druhým a dvě pětiny stránek už jsou tak nějak nahrubo vysázené, nikdo (tradičně) nemůže vyloučit, že se úterní předuzávěrkový zápisek nebude jmenovat Stravte s námi vrušenou noc!

Přeju vám i za ostatní redaktory pěkný víkend.


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Témata článku: Ankety

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky