Jak se rodí Computer: 6. den, plný zábavy

V Redasu už se to začíná zelenit, ale přesto stíháme dávat interview, hrát si s foťákem a listovat novým Computerem.

Klepněte pro větší obrázekOndrovy výhružné maily a metoda cukru a biče bez cukru zapůsobily, takže modrých a následně i zelených článků je víc a víc (viz náš slovníček). Computer bude!

(On by tedy byl tak jak tak, ale plynulá výroba má prokazatelně dobrý vliv na naše kardiovaskulární systémy a kariérní vyhlídky.)

Včera navečer jsme si tu ještě pohráli, ehm, hlavně Dušan si tu pohrával s profi zrcadlovkou Nikon D3. Běhal tu jako žíznivá čára, občas se před vámi zastavil, vyfotil vás, podíval se na displej, vykřikl HEJ, TOTO JE KRUTÉ! a zase běžel dál. Takhle vypadá v praxi ta zmínka z náborového inzerátu, že v naší redakci přijdete do kontaktu s nejnovější technikou.

A teď k dnešku. Za Holdou se stavila televize, aby pro diváky shrnul rok 2007 v IT:

Klepněte pro větší obrázek

Měli jsme z toho samozřejmě ohromnou legraci, úplně jako kdyby čétéčko přijelo točit někam na základní školu. Takhle zase v reálu vypadá ta inzerátová zmínka o mladém kolektivu :)

Displejový maniak Radek svou produktivitu zvyšuje dalším 30palcovým monitorem:

Klepněte pro větší obrázek

Když třicítku zapojoval, uvědomili jsme si, že má Radek ve zvyku se svými displeji mluvit, a to tak, jako se zhruba šestiletými dětmi: už inteligentně, ale pořád ještě láskyplně. „Pocem, tebe dáme hezky semka, tak, a tebe trošičku pošoupneme, no, no, tak, a je to, kluci.“

Následovalo intermezzo v restauraci, kde jsme nad kofolami a smažákem probírali obálku příštího čísla a nová vylepšení Computeru. Takové flamewars, jaké se tu vedly dneska, nenajdete ani na Živě. Obrázek není - udělat si ho můžete z příštích čísel :)

A ta nejlepší zpráva dne: vyšel Computer 1/08. Předplatitelé ho dostanou dnes nebo zítra, na stáncích bude ve čtvrtek. Těšit se můžete na test webkamer, tipy pro studium prestižních univerzit zdarma po inernetu a taky návod, jak sledovat fotbalové přenosy po síti bez placení.

Klepněte pro větší obrázek

V novém čísle taky najdete naši velkou společnou fotku - startujeme 15. ročník, což je příležitost pochlubit se tím, jak statní jsme chlapi :)


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji