Emgeton se chlubí oceněním, které ještě nedostal

Dostal jsem na recenzi přehrávač, na který se těším. Přesto mne překvapilo, co bylo na krabici.
Emgeton se chlubí oceněním, které ještě nedostal

Klepněte pro větší obrázekČeský Emgeton je známý lepením své značky na produkty, které známe pod jinými názvy od výrobců. Nic proti tomu nemám, dělá to tak hodně firem. Proto mi ani nevadí, že Tvix 4100 s DVB-T modulem prodávají pod vlastní značkou Emgeton Guru 4 Tvix.

Tento přehrávač je opravdu asi tím nejlepším a kdyby Emgeton nebyl rychlejší než Acomp, recenzoval bych originální Tvix. Co ale Emgeton opravdu přehnal je vylepení ocenění časopisů na krabici ještě před samotným testem.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem na krabici, kterou jsme drželi v Computeru poprvé v ruce, objevil naše ocenění Palec Computeru, hned vedle ocenění Sterea a Videa a PC Magazinu (nepředpokládám, že by to někdo z nich stihl ocenit před tím, než Emgeton zadal výrobu krabice).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jsem tedy teď v nepříjemné pozici. Mám tomu produktu dát Palec Computeru, protože je vážně skvělý, nebo mu ho schválně nemám dát kvůli drzosti Emgetonu a trvat na stažení z obalu? 


Blog redaktorů | proč blogujeme | sledovat blog prostřednictvím RSS

Tento článek spadá pod blog redaktorů a není součástí běžného vydání webu Živě.cz. Může obsahovat osobní názory autora, nepodložené informace nebo zprávy zcela mimo obor webu Živě.cz. Blog redaktorů vám umožní poznat lidi, kteří tvoří vaše oblíbené časopisy.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje