Bloguje každý, my také

Blogů je plný internet, tak proč vznikl další? Protože tento je tak trochu jiný...
Bloguje každý, my také

Klepněte pro větší obrázekInternet je přehlcen blogy. Každý druhý má nutkavou potřebu sdělovat světu své názory s blaženým pocitem, že si to každý přečte. On si to zpravidla nepřečte nikdo, nicméně na pocitu pisatele se to nijak neprojeví. Ulevil si. Svěřil se se svým názorem nebo problémem a už nepotřebuje vrbu, psychologa nebo blízkého přítele.

Abychom nebyli za internetové „losery“, také blogujeme. Díky naší „open space“ kanceláři sice nemáme problém s tím, že by nám při psychickém výlevu nikdo nenaslouchal, ale náš blog bude mít trochu jiný účel. Chceme vám přiblížit redaktorskou práci a hlavně partu lidí, která pro vás připravuje každodenní vydání webu Živě.cz a časopisu Computer. A občas se možná přidají i naši šéfové a kolegové z jiných redakcí.

Blog jsme zařadili přímo na Živě, ale nehledejte v této sekci články, které na Živě běžně vychází. Budou zde osobní názory redaktorů, se kterými nemusíte souhlasit, ale to je tak jediné, co s nimi můžete dělat. Pokud jsou vám blogy protivné, nečtěte ani ten náš. Pro ty ostatní může být přínosem rychlý přístup prostřednictvím domény www.redaktori.cz (pod ní byl dříve umístěn oddělený blog podobného ražení).  

Témata článku: Internet

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Dušan Šimonovič 30. 11. 2007 13:20:46
    Zaujimave, ze oZIVAju uplne iny ludia ako ty co pisali na redaktori.cz ......
  • David Polesný 29. 11. 2007 9:30:54
    Byla tam od počátku, text jsem dodatečně neupravoval. Redaktori.cz byl...
  • Jan Polzer 29. 11. 2007 9:00:33
    :-) Tak buď jsem slepej, nebo tam včera informace v závorce nebyla....
Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky