Zakladatel MP3.com spouští nový projekt

Michael Robertson, zakladatel stránek MP3.com, které od svého založení v roce 1997 představovaly dlouhou dobu site číslo 1 v oblasti hudebních souborů MP3, se příští týden chystá spustit další projekt. Stránky MP3tunes.com jsou připraveny k oficiálnímu představení, které se uskuteční 10. února na konferenci Desktop Summit Conference v San Diegu.

Web MP3tunes.com, jehož vývoj financoval autor z vlastních prostředků, nabídne hudbu ve formátu MP3. Soubory nebudou obsahovat žádné ochranné prvky proti kopírování, takže uživatel je bude moci přehrávat kdykoliv, na kterémkoliv zařízení a bude moci vytvářet neomezený počet jejich kopií.

Za těchto podmínek není divu, že žádné významné hudební nakladatelství nebylo ochotno licencovat Robertsonovi svou hudbu. Místo toho sestavil autor katalog více než 200 000 skladeb licencovaných od malých vydavatelství a nezávislých umělců.

Zdroj: MP3tunes.com

Témata článku: MP3, Nový projekt, Site, Projekt, San Diego, Diego, Licencovaná skladba, Hudební vydavatelství, Malý vydavatel, Zakladatel

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu