Zahrajte si staré klasiky z Amigy

Společnosti Magnussoft a KochMedia se zřejmě rozhodly následovat retro legendární firmy Atari a oznámily zveřejnění sbírky her pod všeříkajícím názvem Amiga Classix 4.

Jedná se o sto dvacet plných verzí a osmdesát demoverzí klasických her, které lze spouštět na současných systémech PC a dokonce i na platformě Mac. I přes emulaci her má být zachován věrohodný dobový zvuk i grafika.

Výrobce uvádí, že k provozování her postačí PC s procesorem 800 MHz, 128 MB RAM, grafická karta 16 MB a operační systém Windows (bez bližšího uvedení). Cena není nijak drastická a soudě podle zájmu o konkurenční Atari, tak 13 euro určitě rád vyplázne leckterý pamětník.

Balíček her mimo jiné obsahuje: Airbus A-320, Alien Breed 2, Another World, Apidya, Arkanoid, Battle, Squadron, Cadaver, Cybernoid, Deliverance, Disposable Hero, Elfmania, Erben des Throns, Flamingo Tours, Gods, Hannibal, Hybris, Jaguar XJ 220, Lemmings 2, Lethal Xcess, Mega Lo Mania, Nebulus, Nemac IV, Pinball Fantasies, PP Hammer, Pro Tennis Tour 2, Rick Dangerous 2, Rings of Medusa, Sensible World of Soccer, Slam Tilt, Stormlord, Super Skidmarks, Superfrog, Tie-break, Turrican 2, Twintris, Valhalla, Worms, Xenon 2, Zool a další.

Balík her můžete koupit zde.

Zdroj: Golem

Témata článku: Slam, Battle, Arkanoid, Pinball, Konkurenční Atari, Golem, Soccer, Airbus, Hammer, Jaguar, Hero, Xenon, Atari, Tour, Worms

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu