Will.I.Am uvede vlastní chytrý náramek na ruku, který funguje samostatně

Will.I.Am uvede vlastní chytrý náramek na ruku, který funguje samostatně

Zpěvák, skladatel a v poslední době také technologický podnikatel will.i.am už před půl rokem částečně ukázal vlastní řešení chytrého náramku na ruku, který funguje zcela samostatně i jako mobilní telefon.

Dnes by se zařízení nově založené společnosti mělo představit a zatím je k dispozici jen pár informací – bude mít větší, podlouhlý displej pro lepší čtení, bude se ovládat dotykem a hlasem a funguje samostatně jako mobilní telefon. Samozřejmostí je přehrávání hudby nebo podpora Bluetooth sluchátek, WiFi, sociálních sítí a další detaily se teprve dozvíme.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Jak je vidět na videu, zařízení používá zakřivený displej a jde tedy jiným směrem, než malé chytré hodinky od Samsungu, Applu a dalších, které mají velmi malé hranaté či kulaté displeje a ve většině případů potřebují k plnému využití spárovaný mobilní telefon nebo počítač.

Diskuze (2) Další článek: WD Sentinel DX4200: výkonné datové úložiště s kapacitou až 16 TB

Témata článku: Hardware, Mobility, Chytré mobilní telefony, Chytrý, VLA, Mobilní telefony od 02, Will, Sluchátka bluetooth, Fung, Chytré hodinky s telefonem, Náramek, Mana, Smart Watch, Plné využití, Chytrý náramek, Samos, Mobilní displej, Chytré náramky

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší