Volný nabízí ADSL na zkoušku

Možnost vyzkoušet si připojení přes ADSL s minimálními náklady nabízí společnost Czech On Line pod značkou Volný v rámci Března – měsíce internetu. Uživatelé při zaplacení zálohy 1000 Kč dostanou samoinstalační balíček a 30 dní na vyzkoušení služby VOLNÝ ADSL 512/128 s limitem 3 GB na přenos dat.

Připojení není poskytováno zdarma, ale za běžnou cenu služby, výhoda spočívá v bezplatném zapůjčení modemu. V případě, že se uživatel rozhodne službu využívat i nadále, musí požádat o odprodej či pronájem koncového zařízení. Pokud uživatel o službu nebude mít další zájem, musí do 30 dní od aktivace zaslat společnosti Czech On Line písemnou výpověď a vrátit modem. Pak zaplatí pouze měsíční poplatek za užívání služby.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze (9) Další článek: Stahování hudby v práci pořád kvete

Témata článku: Minimální náklady, ADS, NAB


Určitě si přečtěte

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

** AMD představilo novou generaci desktopových procesorů řady Ryzen 5000 ** Nová architektura Zen 3 přináší mnoho vylepšení a přibližně 19% zvýšení výkonu IPC ** Všechny modely budou v prodeji 5. listopadu

Karel Javůrek | 44

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 42


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu