Tři nové MP3 přehrávače Lyra od Thomsonu

V letošním roce plánuje Thomson Multimedia (http://www.thomson-multimedia.com/) rozšířit svoji řadu MP3 přehrávačů o tři nové modely vybavené HDD. V srpnu hodlá uvést do prodeje nový harddiskový MP3/MP3Pro přehrávač, který řadí do své série Lyra, a který ponese produktové označení PDP2840. Tento nový model je založen na svém předchůdci PDP2800, ale má větší kapacitu harddisku (20 GB). Celkově je ale menší, jeho velikost je jen 115x29 mm a měl by stát asi 399 Euro.

Klepněte pro větší obrázek

O něco později, začátkem září 2003 by měl být také dostupný levnější a více kompaktní model PDP2810. Ten bude vybaven harddiskem s kapacitou jen 1,5 GB. Velikost bude 60x60x30 mm, vážit bude 150 g a stát by měl 350 Euro.

Do třetice by měl být uveden v říjnu 2003 model PDP2860 (viz obrázek), který bude mít 3,5" TFT displej a bude podporovat jak audio, tak i video a zobrazování digitálních fotografií. Bude také disponovat televizním výstupem, takže umožní prohlížení video souborů a obrázků na televizoru. Přístrojem lze také zaznamenávat hudbu a video z analogových zdrojů. PDP2860 lze také využít jako přenosnou paměť nebo databanku digitálních fotografií. Jeho cena bude 699 Euro. 

Všechny tři přehrávače budou podporovat rozhraní USB 2.0 a spolupracovat s MS Windows (verze 98SE a vyšší) a počítači Apple Mac. Budou přehrávat formáty MP3, MP3 Pro a WMA. Akumulátor by měl na jedno nabití umožnit přehrávání až 12 hodin.

Přehrávače budou vystavovány na mezinárodní výstavě telekomunikací IFA v Berlíně od 29. srpna do 3. října 2003.

Témata článku: Video, MP3, Hudba, filmy, seriály, Lyra, Přehrávač, Nové televizory 2016, Letošní model, Thomson

Určitě si přečtěte

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

** Fluent Design je vzhled, do kterého postupně Microsoft převleče celý systém ** Staví na průhlednosti a velkých plochách ** Do Windows 10 se z části dostane už zítra při vydání podzimní aktualizace

Včera | Stanislav Janů | 146

Velká podzimní aktualizace Windows 10 je tady: Co přináší Fall Creators Update

Velká podzimní aktualizace Windows 10 je tady: Co přináší Fall Creators Update

** Po půl roce je tu další aktualizace Windows ** A opět přináší hlavně hromadu drobných kosmetických vylepšení ** Podívali jsme se na ty nejzajímavější

Dnes | Jakub Čížek | 87


Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji