Telefónica O2 dnes začala nabízet nahé ADSL a další novinky

Telefónica O2 dnes začala nabízet nahé ADSL a další novinky

Telefónica O2 dnes začala nabízet „Novou koncepci služeb pro domácnosti“. Zákazníci si nově mohou navolit soubor služeb, které budou využívat. Nejsou přitom vázáni pevně danými balíčky. Mimo jiné bude možné objednat ADSL bez nutnosti platby paušálu za pevnou linku.

„Nabídku nadále stavíme na kvalitě stávajících služeb, hlavní rozdíl je však v možnostech jejich kombinování. Rozhodli jsme se rozbalit balíčky služeb. Jsme totiž přesvědčeni, že dnes si již zákazníci dokážou namíchat služby sami podle svých představ," říká José Perdomo, viceprezident společnosti Telefónica O2.

Základními pilíři nabízených služeb pro domácnosti budou:

  • vysokorychlostní internet (O2 Internet)
  • digitální televize (O2 TV)
  • hlasové služby (O2 Volání)

Tyto služby je možné libovolně kombinovat a dále k ním přidávat další doplňkové služby za příplatek nebo bonusové služby zdarma. Další novinkou je sleva 100 Kč měsíčně na služby O2 Internet nebo O2, která platí pro všechny zákazníky, kteří současně využívají neomezené mobilní tarify O2 Neon.

Změny i pro stávající zákazníky

Nová nabídka se týká i stávajících zákazníků služeb O2 Internet ADSL, O2 TV nebo kombinovaných balíčků služeb. Od 11. května budou jejich dosavadní služby postupně převáděny do nové struktury. Předem připravený algoritmus zajistí, že tito zákazníci budou nadále odebírat stejné služby za tytéž nebo nižší ceny než doposud.

Nová podoba nabídky si vyžádala zásadní modifikace našich interních systémů. Jakmile budou mít stávající zákazníci své služby převedené do nové struktury, mohou si doobjednávat další bonusové i zvýhodněné služby stejně tak, jako noví zákazníci. Změny proběhnou automaticky a zákazníci o nich budou informováni dopisem.

Základní služby
O2 Internetové připojení Digitální televize O2 TV Volání z domova
O2 Internet 8 Mb/s750 KčO2 TV Zábava, Kino, Sport650 Kč O2 Volání 300520 Kč
O2 TV Plus1 180 Kč O2 Volání 800580 Kč
  O2 Volání Nonstop760 Kč
 O2 Volání Zahraničí600 Kč
 O2 Mini237 Kč
 O2 Standard404 Kč
Bonusové služby k základním službám
O2 TV Start s 11 digitálními kanály zdarma O2 Navzájemzdarma  
O2 Navzájem 
volání mezi dvěma O2 mob. čísly zdarma
Zvýhodné služby k základním službám
O2 Mobilní Internet150 Kč O2 Mobilní Internet250 Kč O2 TV Zábava, Kino, Sport550 Kč
O2 Mobilní Internet Plus450 KčO2 Mobilní Internet Plus550 KčO2 TV Plus1 080 Kč
O2 TV Zábava, Kino, Sport400 Kč  
O2 TV Plus930 Kč
  
O2 Volání 300120 Kč
O2 Volání 800180 Kč
O2 Volání Nonstop360 Kč
O2 Volání Zahraničí 200 Kč
O2 Standard99 Kč
O2 Mini81 Kč
Sleva k O2 NEON-100 KčSleva O2 NEON-100 Kč

Na internetových stránkách operátora si už můžete novou nabídku nastudovat. Kromě základního internetového ADSL připojení s maximální teoretickou rychlostí 8 Mbit/s za 750 Kč měsíčně včetně poplatku za přípojku je zde i nabídka dvojnásobné rychlosti, a to za 900 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek
Nová nabídka „nahého“ ADSL

 

Živě komentuje: 

Po ADSL bez pevné linky už zákaníci volali dlouho. Na druhou stranu cena 750 Kč měsíčně za 8Mb linku je cena docela vysoká. Také na zjednodušení a zpřehlednění nabídky jsme dlouho čekali, ale vyznal jste se někdo na první pohled ve výše uvedené tabulce? Ono se toho zas tak moc nezměnilo, jen se balíčky rozepsaly na tři základní a hromadu doplňkových služeb. A tak pokud si objednáte jednu základní službu, dostanete slevu na jinou a teoreticky to platí i naopak, nicméně přepočítávat slevy z druhé strany by vneslo tabulky teprve pořádný zmatek.

Bohužel, možnosti provázání služeb se moc nepovedlo prezentovat ani na webu, kde je zákazník veden k výběru jedné ze tří služeb, ale o hlavní výhodě nabídky Telefóniky, tedy možnosti výhodných kombinací služeb, se dozví až v popisu jednotlivých nabídek. Dopředu tuto možnost hlásí jen nevýrazný informační box s popisem „Vytvořte si svůj vlastní svět“ na titulní straně, starší balíčky Duo a Trio byly v tomto daleko názornější.

Pozdnámka: tato bleskovka je aktualizovaným článkem z 22.4., kdy Telefónica O2 tyto připravované novinky ohlásila.

Diskuze (46) Další článek: OpenOffice.org 3.1: Více funkcí a komfortu

Témata článku: Internet, O2, Poskytovatelé internetu, Neon, Tel, Moby, Stávající zákazník, NAB, Stávající nabídka, Televize O2, Televize Nova, Trio, Internet TV, Základní pilíř, Hlavní pilíř, Základní struktura, Televize Nova, Nová linka, Mobilní tarif, Základní popis, Telefónica, Nonstop, Základní internet, Sporty, Televize 02 sport živě, Nejprodávanější televize na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

** Nové osmijádro AMD pro herní notebooky překvapuje výkonem ** V rámci notebooku ROG Zephyrus G15 umí být tiché i výkonné** Rozhodnou hlavně prodávané konfigurace s lepší grafikou

Tomáš Holčík | 72

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 73


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč