Symantec představil Internet Security Suite 2004 SystemWorks 2004

Balík aplikací Norton Internet Security 2004, který bude v prodeji od poloviny září poskytuje komplexní zabezpečení osobního počítače před nebezpečím, které může představovat internet. Základ balíčku tvoří nové verze antivirového programu Norton AntiVirus 2004 a osobního firewallu. Novinkou je filtr AntiSpam 2004 blokující nevyžádanou poštu pomocí statistických metod, který se umí integrovat do Microsoft Outlooku, Outlooku Express a Eudory. Součástí balíku je také Norton Parental Control pro blokování pro děti nevhodného obsahu.

Druhou novinkou, kterou chystá Symantec na konec září, jsou Norton System Works 2004, který kromě již obvyklých nástrojů jako je Speed Disk, CleanSweep System Doctor nebo Win Doctor nabízí také správu hesel v aplikaci Passport Manager.

Norton Internet Security Suite 2004 i Norton SystemWorks se budou prodávat za 69,95 USD za jednouživatelskou licenci. Norton Antivirus, Norton AntiSpam a Password Manager budou dodávány také samostatně. Cena za jednu aplikaci je stanovena na čtyřicet dolarů.

Zdroj: Symantec

Diskuze (4) Další článek: Legální stahování hudby konečně i pro nás

Témata článku: Microsoft, Internet, Password, Norton Internet Security, Norton, Speed, Internet Security, Works

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost