Sluchátka Apple AirPods nakonec stihnou vánoční doručení. Aktualizováno: nestihnou

Sluchátka Apple AirPods nakonec stihnou vánoční doručení. Aktualizováno: nestihnou

Aktualizováno: údaj v Apple storu se záhy změnil a z původního data 20. prosince jsou nyní 4 týdny. To tedy vychází až na leden. Zřejmě se první várka předobjednávek již rozprodala.


Bezdrátová sluchátka AirPods představil Apple současně s iPhonem 7, původně říjnový termín dodání ale nedokázal splnit. Sluchátka svou složitostí nebyla připravená k prodeji a Apple si dával hodně na čas, aby vše fungovalo korektně.

Nyní už i na českém Apple Store visí možnost předobjednávky s předpokládaným dodáním kolem 20. prosince. Apple AirPods by tak mohly stihnout zabalení pod stromeček jako dárek.

Klepněte pro větší obrázek

AirPods jsou unikátní kompletní bezdrátovostí, kabel nespojuje ani jednotlivá sluchátka. Současně nabízejí unikátní systém párování, kdy stačí jejich krabičku otevřít u iPhonu 7 nebo nového Macbooku. V případě starších nebo neApple zařízení se párují jako běžná Bluetooth sluchátka.

Apple neupřesnil, co bylo důvodem průtahů s uvedením na trh. Podle našich zkušeností s podobným typem sluchátek je obvykle problém se stabilním nepřerušovaným spojením obou sluchátek s telefonem a precizní synchronizací zvuku. Apple se tak zaměřil na co nejlepší první dojem z uživatelského komfortu. U zvukově obyčejných pecek s cenou těsně pod pět tisíc Kč ostatně musí být tento první dojem z používání co nejlepší.

Diskuze (15) Další článek: Pojďme programovat elektroniku: Ovládneme pomocí Wi-Fi starou pokojovou lampu

Témata článku: Apple, Nositelnosti, Sluchátka, AirPods, Příslušenství, Sluchátka Apple, Složitost, Unikátní systém, Sluchátko, Sluchátka na iPhone, První iPhone, První dojem, Nejlepší sluchátka, Doručení, Sluchátka iphone, Sluchátka bezdrátová, Akt

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší