Seznam změnil vzhled svého e-mailu

Pokud máte e-mailový účet na Seznamu, určitě jste si všimli, že bylo po vzhledové stránce změněno jeho rozhraní. Celý Seznam se nám v poslední době tak trošku zbarvuje, jednotlivé sekce jako vstup do e-mailu, řádek pro vyhledávání či zpravodajství mají svou specifickou barvu, což vypadá docela svěže po několikaleté nadvládě červené barvy.

Po vstupu do schránky vás uvítá výrazný pozdrav, který jste si mohli nastavit již dříve, barvičky jsou laděny do oranžova, což k létu docela sedí. Seznam jednotlivých složek a jejich obsazení je tradiční, potěší efektní ukazatel kapacity schránky, který je ve stylu ručičkového budíku á la otáčkoměr v autě. Jednotlivá ouška, která reprezentují základní funkce schránky jako "Čtení pošty, Napiš e-mail atd." jsou nově hranatá, dřívější zakulacený styl však působil více mile. Nastavení e-mailu je přehlednější, každá sekce je zpestřena grafickou ikonkou a krátkým popiskem, rozšiříly se údaje o schránce, které jsou uvedeny ve sloupku. Máte zde přehled o počtu e-mailů ve všech složkách, obsazení adresáře i filtrů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Mezi novinky, které Seznam prezentuje oficiálně, patří možnost uložení adresáře do formátu CSV, taky si adresář můžete načíst do Outlooku a naopak - tedy přenést adresář z Outlooku do schránky na Seznamu. Velmi výrazná je i propagace zpravodajského serveru Novinky.cz, kterým jsou vyhrazeny dokonce dvě plochy. Jinak změnu hodnotím po designové stránce pozitivně, ladí s obdobím léta a taky s novým stylem Seznamu. Bohužel se mi nepodařilo vstoupit do prvních dvou sekcí nastavení (osobní údaje, heslo a kontrolní otázka), byla mi oznámena delší neaktivita a žádost o opětovné přihlášení, ačkoli jsem schránkou nepřerušovaně pracoval. Tyto chyby budou ale jistě co nejdříve opraveny.

 

Témata článku: Tradiční uložení, Vzhled, Mile

Určitě si přečtěte

Velká podzimní aktualizace Windows 10 je tady: Co přináší Fall Creators Update

Velká podzimní aktualizace Windows 10 je tady: Co přináší Fall Creators Update

** Po půl roce je tu další aktualizace Windows ** A opět přináší hlavně hromadu drobných kosmetických vylepšení ** Podívali jsme se na ty nejzajímavější

Včera | Jakub Čížek | 171

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

** Fluent Design je vzhled, do kterého postupně Microsoft převleče celý systém ** Staví na průhlednosti a velkých plochách ** Do Windows 10 se z části dostane už zítra při vydání podzimní aktualizace

16.  10.  2017 | Stanislav Janů | 154


Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji