Seznam změnil vzhled svého e-mailu

Seznam změnil vzhled svého e-mailu

Pokud máte e-mailový účet na Seznamu, určitě jste si všimli, že bylo po vzhledové stránce změněno jeho rozhraní. Celý Seznam se nám v poslední době tak trošku zbarvuje, jednotlivé sekce jako vstup do e-mailu, řádek pro vyhledávání či zpravodajství mají svou specifickou barvu, což vypadá docela svěže po několikaleté nadvládě červené barvy.

Po vstupu do schránky vás uvítá výrazný pozdrav, který jste si mohli nastavit již dříve, barvičky jsou laděny do oranžova, což k létu docela sedí. Seznam jednotlivých složek a jejich obsazení je tradiční, potěší efektní ukazatel kapacity schránky, který je ve stylu ručičkového budíku á la otáčkoměr v autě. Jednotlivá ouška, která reprezentují základní funkce schránky jako "Čtení pošty, Napiš e-mail atd." jsou nově hranatá, dřívější zakulacený styl však působil více mile. Nastavení e-mailu je přehlednější, každá sekce je zpestřena grafickou ikonkou a krátkým popiskem, rozšiříly se údaje o schránce, které jsou uvedeny ve sloupku. Máte zde přehled o počtu e-mailů ve všech složkách, obsazení adresáře i filtrů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Mezi novinky, které Seznam prezentuje oficiálně, patří možnost uložení adresáře do formátu CSV, taky si adresář můžete načíst do Outlooku a naopak - tedy přenést adresář z Outlooku do schránky na Seznamu. Velmi výrazná je i propagace zpravodajského serveru Novinky.cz, kterým jsou vyhrazeny dokonce dvě plochy. Jinak změnu hodnotím po designové stránce pozitivně, ladí s obdobím léta a taky s novým stylem Seznamu. Bohužel se mi nepodařilo vstoupit do prvních dvou sekcí nastavení (osobní údaje, heslo a kontrolní otázka), byla mi oznámena delší neaktivita a žádost o opětovné přihlášení, ačkoli jsem schránkou nepřerušovaně pracoval. Tyto chyby budou ale jistě co nejdříve opraveny.

 

Témata článku: Mile, Tradiční uložení, Vzhled

12 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Franta 6. 8. 2003 10:54:11
    Čo bolo to bolo, radši se vrať na Slovensko
  • kubisek 5. 8. 2003 18:58:11
    Je super, že si člověk může dokoupit velikost schránky. Jenom je škoda, že...
  • Denya 5. 8. 2003 12:50:40
    vidno, ze vobec nemas predstavu o tvorbe www
Určitě si přečtěte

Co je realita a fikce? Brzy to nepoznáme. A.I. ze Stanfordu tvoří fotky z neexistujících měst

Co je realita a fikce? Brzy to nepoznáme. A.I. ze Stanfordu tvoří fotky z neexistujících měst

** Fotografii každý vnímá jako jednoznačný důkaz ** časem to ale přestane platit ** Strojové učení se totiž neustále zdokonaluje

16.  8.  2017 | Jakub Čížek | 13

USB zařízení je možné odposlouchávat ze sousedního portu

USB zařízení je možné odposlouchávat ze sousedního portu

** Crosstalk byl dřív problém paralelních portů, dnes se ho pokusili prověřit na USB ** Zařízení ze sousedního USB portu může odposlouchávat to vedlejší ** Mohou vznikat záškodnické flašky nebo třeba USB lampičky

14.  8.  2017 | Adam Harmada | 19

Nový Skype! Vypadá jinak a je „sociálnější“

Nový Skype! Vypadá jinak a je „sociálnější“

18.  8.  2017 | Markéta Mikešová | 36


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí