Service Pack 2 pro Windows XP až koncem příštího roku

Obecně se očekávalo, že společnost Microsoft zveřejní SP2 pro operační systém Windows XP někdy před koncem tohoto roku. Bohužel Microsoft udělal všem, kteří na tento komplexní opravný balíček čekali, čáru přes rozpočet. Na svých stránkách upravil časový plán pro uvedení nových service packů a tak se zde můžeme dočíst, že SP2 pro Windows XP nebude dříve jak ve třetím čtvrtletí roku 2004. Mezi uvedením SP1 a SP2 tedy uplyne 18 až 24 měsíců, což je daleko delší doba než u service packů pro Windows 2000.

Na serveru The Inquier se ovšem také spekulovalo o tom, zda Microsoft přeci jenom po hrozbě červa Blaster nezveřejní tenký service pack. Ten by mohl být uveden během několika týdnů a jeho označení by mohlo být SP1a nebo SP1X.

Diskuze (15) Další článek: Hewlett-Packard představuje nové fototiskárny

Témata článku: Microsoft, Windows, Windows XP, WIN + X, Service pack, Win +, Windows +, Service, Pack, Window, Windows 7 SP1Série nešťastných rozhodnutí – Co se děje na trhu s grafickými kartami?

Série nešťastných rozhodnutí – Co se děje na trhu s grafickými kartami?

Grafické karty jsou nedostatkové zboží kvůli velké poptávce ze strany hráčů, těžařů, ale i běžných uživatelů. Výrobci se snaží na situaci reagovat, avšak spíše než k uklidnění přispívají svými zmatečnými a často podivnými rozhodnutími ke znepřehlednění celého problému.

Jan Pánek
Články z Computeru
Assassin

Assassin's Creed Valhalla: Wrath of the Druids se připomíná trailerem

Vikingové se v novém DLC vydávají ještě hlouběji do severské mytologie.

Michal Maliarov
Assassin's Creed ValhallaDLC
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět