Šéf Aceru končí, na vině jsou špatné hospodářské výsledky firmy

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 6

Názory k článku

11. 11. 2013 00:32

V roce 2008 jsem si koupil NTB od Aceru, který byl o 3000 Kč levnější než NTB od jiných značek. Nalákala mě také záruka 3 roky, která byla na krabici, ale nezkoumal jsem to...Přesně po 2 letech a pár měsících začalo praskat víko NTB (klasický Acerovský problém - jak jsem zjistil později), chtěl jsem uplatnit záruku, ale Acer mě nádherně vyfuckoval s tím, že na krabici to sice je, ale aby to platilo, musel bych to mít na i dokladě a to nemám, takže smolík pacholík... Od té doby jsem mohl NTB Acer s prasklým víkem používat jenom jako desktop, protože jinam by mu opravdu display upadnul!Proto bych Acer už nechtěl i kdyby stál jenom 5% ceny konkurence. Protože vyhozená koruna je sice malý peníz, ale stále je VYHOZENÁ... Koupit si Acer u mě znamená ty peníze vyhodit Fakt bych si za to naliskal! Hlavně když já jsem se k němu vždycky choval s úplnou péčí, nosil jsem ho ve speciální polstrované brašně, samostatně, aby se mu něco nestalo, jemně s ním manipuloval a stejně mu upadlo víko a na display se objevily bílé fleky...Přítelkyně si koupila notebook jiné, známé značky, má ho stejně dlouho a byl jenom o pár tisíc dražší - chová se k němu docela jako hovádko, rve si ho do batohu, kde ho přimáčkne dalšími věcmi, staví si na něj stoh knih, párkrát s ním křápla o zem atd. a má jenom ochytanou klávesnici, jinak funguje jako nový.Takže to se mi opravdu vyplatilo "ušetřit" a koupit Acer!!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
08. 11. 2013 14:23

Od aceru jsem koupil NTB s dvěmi LCD kde nic jiného než W7 nefungovalo a ani pro W8 nemají ovladače.Dále jsem koupil Tablet s Androidem s FullHD a stál 12tis. O aktualizaci na nový android se mi může jen zdát.
a do dvou měsíců mi odešla nabíječka a musel jsem jim posílat celý tablet v originálním balení a zpět mi přišel omlácený jak kráva.Nejvíc mě na Aceru ser* že po prodeji produktu už se o něj nadále nestarají.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
08. 11. 2013 09:54

Zakupte v odobí od 1. srpna 2013 do 30. června 2014 některý z dále specifikovaných produktů Acer, do 30 dnů od nákupu ho zaregistrujte a získejte nárok na vrácení 50 % z ceny produktu v případě, že se u vašeho produktu Acer projeví během prvního roku závada, která bude opravena v rámci záruky.Pokud se u vašeho produktu Acer projeví během prvního roku závada, slibujeme, že závadu zdarma odstraníme, a navíc vám vyplatíme 50 % z ceny, kterou jste za produkt zaplatili*.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor