Remix OS získal další velké jméno, instalovat lze oficiálně na Pixel C od Googlu

Názory k článku

dolph1888  |  03. 08. 2016 10:58  |  Microsoft Windows 10 Chrome 51.0.2704.106

Dobře, takže u nás se bude prodávat tak kolem 20 litrů, já si neumím představit, co bych dělal na takovémto tabletu. Jaký SW by mi k něčemu byl a jak bych výsledky dané činnosti vůbec skloubil s dalšími zařízeními Windows / Linux. Kdybych teď hned musel jít koupit tablet, k těm dvaceti přidám 7 litrů (a neutratím je za pitomosti) a volba by byla např.:
Microsoft Surface Pro 4 128GB M 4GB
https://www.alza.cz/microsoft-surface-pro-4...
naprosto pohodové řešení, děda si ho na mé doporučení koupil, připlatil si ty 4 stovky (může ho tedy kdykoliv vrátit do 1,5 roku) a zatím je naprosto spokojen. SW který používá nejen na fotky, videa, ale i konstrukci lodních modelů (hobby) mu tam skvěle chodí, vše je kompatibilní od SW pro práci, po zálohy. Dobré rozlišení, dostatečná RAM, rychlé úložiště, možnost ext. disku atd., člověk nad 90 let!
> Opravdu bych milerád slyšel, co, kdo a jak dělá na tabletu s Androidem, jak řeší SW nevybavenost, nevychytanost OS (Remix), kompatibilitu s jinými zařízeními. Ptám se proto, že za 15 litrů (20) je vždy běžný NB lepší řešení než takový "tablet" čistě na omezenou zábavu, řekl bych trošičku vyhozené $.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (14)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF