Půjde to i bez otravného drátu! K HTC Vive už je možné předobjednat bezdrátový set

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 2

Názory k článku

avatar
11. 11. 2016 11:18

Hodina a 1/2 není pro začátek, vsadím boty, že testovali nacpat ty baterie* všude, ale zjistily jak moc ta fetiš helma ztěžkla. Kupovat si podobné věci jen proto, abych tvořil ve 3D malování, případně hrál hry viz minulý článek (to snad i ten motocyklový simulátor z roku 1996 byl lepší) už vůbec ne. Žádný nový titul hry, se skutečně propracovanou grafikou se pro VR nepřipravuje, ani se o tom neuvažuje. Já zde vidím tři důvody:
1. Výpočetní náročnost naprosto přesahující reálné použití.
2. Pracnost, v podstatě absurdní čas k tvorbě jedné hry.
3. XXX sice pomohlo prorazit VHS, ale jak se ukazuje, grafika dnes není na úrovni, aby vytvořila skutečně dokonalou VR. Takže jen minimum lidí si ho vyhoní při komixu případně nedokonalé 3D verzi. Jedna věc, je tvořit vesmírnou loď nebo budovy (po analýze snímek po snímku, lze stejně vidět generování PC) ve 3D a druhá člověka a cokoliv živého (vč. pohybu, stále není dokonalý - tak jednoduchá věc, že?). Nikdo na to nemá a i nejlepší animace, nejnáročnější nejsou schopny dosáhnout reality. Když jsem se díval na tu "holčičku" co honila pedofily - jak ti na to skočili (úchyláci) - na první pohled PC, ještě nyní se divím.
Jo hvězdička, takže * Nechci domýšlet, co by se stalo, až nějaká baterie s vysokou kapacitou na té helmě "práskne", přenechám jiným.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor