První náznaky maloobchodních cen za ADSL

Společnost IPEX na dnešní tiskové konferenci zveřejnila první maloobchodní nabídku s cenou za ADSL připojení. Prozatím se bohužel jedná pouze o základní cenu vycházející z referenční nabídky ČTc Carrier ADSL Basic s rychlostí 192/64 kbit/s.

Zaváděcí cena v případě připojení rychlostí 192/64 kbit/s bude od společnosti IPEX činit 1560 Kč měsíčně. Při měsíční platbě předem se bude paušál rovnat částce 1498 Kč včetně DPH, kdy je do této ceny zahrnuta i základní verze modemu Alcatel SPEED TOUCH Home nebo USB a neměřený objem přenesených dat. Cena za zřízení služby Carrier ADSL Basic/Profi zatím není známa, ale pravděpodobně bude na stejné úrovni jako tomu je v referenční nabídce ČTc nebo bude jen o málo vyšší. Tedy 1600 Kč za ADSL Basic a 4 900 Kč za Profi.

Zbylé ceny budou dostupné na webových stránkách společnosti IPEX koncem příštího týdne, prozatím si můžete vyplněním formuláře ověřit zda je tato technologie u vás vůbec dostupná. Zatím to nemusí vůbec zkoušet obyvatelé mimo Prahu, Brno a Ostravu. Zpočátku bude tato technologie dostupná pouze tam, ale rychle by se měla dostat i do všech krajských měst, následně okresních měst, …

Diskuze (74) Další článek: Nikon Coolpix SQ: radikálně nový Nikon

Témata článku: Carrier, Basic, Cena, První náznak

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost