Praha bude mít bezplatný internet v tramvaji

Názory k článku

29. 03. 2011 08:37 | Microsoft Windows 7 Chrome 10.0.648.204

Neví se která přesně bude vybavena jako první ?
Jinak zajímavý nápad . Hodně lidí to určitě ocení .

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (4)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
William.Riker  |  29. 03. 2011 08:44  |  Microsoft Windows 7 Firefox 4.0

No nechci rypat, ale nejak si nikdo moc neuvedomuje ze kazdy poskytovstel interentu je povinen logovat provoz, co kdy odkud kam (zjednodusene receno). Na to jenutna alespon malinka registrace...

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
vransen  |  29. 03. 2011 08:46  |  Microsoft Windows XP IE 8.0

No tomu říkám fakt inovace. Do tramvaje někdy z osmdesátých let minulého století se picne WiFi-router za párset korun. Ještě kdyby tam měl člověk možnost něco číst. Kolikrát je totiž rád, že se tam vůbec vmáčkne.
Možná by nebylo špatné ty tramvaje nahradit novými vozy.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (7)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
icelander  |  29. 03. 2011 09:50  |  Macintosh OS X AppleMAC-Safari 5.0

a ta reklama by mohla byt place sensitive. jedete kolem tesca na narodni... sup, na LCD monitoru vam to ukaze slevovy letak. hnedka budou tramvaje prazdnejsi (to byl vtip)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Joint007  |  29. 03. 2011 09:52  |  Microsoft Windows 7 Chrome 10.0.648.204

Proč používat sdílenou wi-fi v tramvaji, když většina nových telefonů 3G podporuje?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (9)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
mars321start  |  29. 03. 2011 09:56  |  Microsoft Windows XP Firefox 3.6.16

Mě by stačilo mít čistější sedačky a nejezdit v hnoji jako teď.
„Těmito technologickými novinkami bychom cestujícím rádi zpříjemnili jízdu v dopravních prostředcích DPP" 100% se jedná o další masírku reklamou, další místo kde na nás bude blikat z LCD reklama.Proč platit nemalé prostředky za MHD a být tam ještě otravován reklamou? Internet bude hlavně sloužit k rychlé aktualizaci reklamy, která nás bude každý den otravovat a to je jediný důvod proč to udělají. Já jsem on-line pořád, ale v tramvaji není příliš prostoru a času se věnovat informacím na internetu.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
zabar  |  29. 03. 2011 10:32  |  Microsoft Windows Vista Firefox 3.6.16

Nemuzu si pomoci, ale tohle bude jen dalsi tunel jako opencard.
Od MHD chci jedinou vec - aby me dopravila na misto.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
fhucho  |  29. 03. 2011 10:42  |  Linux Chrome 12.0.712.0

Na co, 3G staci, nekde je rychlost az pres 2MBity. U O2 mam internet za 40/tyden bez FUPu.
Jenom by me zajimalo kolik miliard to bude stat, asi hodne.
Radsi by meli zpristupnit data, jako aktualni GPS polohy vozidel (ano, tyhle data maji) nebo polohy zastavek.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (14)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
odstraneno9094  |  29. 03. 2011 10:56  |  Macintosh OS X Chrome 10.0.648.204

To zas někomu přiteklo do kapsy pár mega, takovejdle projekt je úplně nesmyslnej, když DPP furt brečí, že nemá ani na údržbu.. To bude zas tunýlek ala opencard

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
29. 03. 2011 11:20 | Microsoft Windows 7 Firefox 4.0

Ahoj.Četl jsem tuto novinu už včera a byl jsem mile překvapen. Jenom si myslím, že narazit na jednu tramvaj po celé praze nebude lehké, pokud nebude jezdit ovšem pouze jednu linku pořád. Do budoucna to má určitě plus, lidé, co tuto službu nevyužijí nemají důvod být proti ní a lidé, kteří ji využijí budou jenom pro. Chtělo by to vypustit ve více tramvajích.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
29. 03. 2011 12:27 | Microsoft Windows 7 Opera 9.80

Já mám iPod touch a ten 3g nemá, takže je to dobrý.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
kub.  |  29. 03. 2011 14:04  |  Linux Firefox 4.0

Zlín ji má zase v autobusu. (Nebo je to trolejbus? Teď nevim...)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
aldik7  |  29. 03. 2011 15:47  |  Microsoft Windows Vista Firefox 4.0

k čemu wifi v MHD? to můžou používat leda abolutní zavisláci a ti ať si zaplatí net v mobilu, když na něm musí fut být vylepenispíš bych se zaměřil na to, aby bylo wifi zdarma ve všech vlacích! ale to zas mají na starosti ČD a ne DP hl.m.Prahy :D

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
29. 03. 2011 16:59 | Microsoft Windows 7 Chrome 10.0.648.204

Já bych uvítal free wifi ve vlacích,

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
AndyF  |  29. 03. 2011 17:04  |  Microsoft Windows XP Opera 9.80

YEEHAW!!!
To to trvalo. Sedmnacka ze Sofijskeho do Kobylis je vylozene utrpeni.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
clarkie  |  29. 03. 2011 21:51  |  Microsoft Windows 7 IE 9.0

Z přerozdělených peněz občanů se některým Pražákům platí wifina a lidi jásají :D

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
30. 03. 2011 00:02 | Linux Chrome 10.0.648.204

Osobne bych wifi mel radeji v metru nez v tramvaji kde mobilni internet bez problemu chytim.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
30. 03. 2011 07:13 | Microsoft Windows XP IE 8.0

Kdopak bude DPP ten internet zadarmo poskytovat? Nebude na tom tratit?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
30. 03. 2011 11:57 | Microsoft Windows XP Firefox 3.6.16

Kdyby radši DPP podpořil pokrytí metra včetně tunelů 3G signálem místo zavádění WiFi do povrchové dopravy, kde používat 3G data není problém.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor
Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji