Porsche od spammera vyhrál důchodce

Stříbrné Porsche Boxter S, které společnost America Online získala v soudním sporu s rozesílatelem nevyžádané pošty, získal v losování Charles Chase, třiasedmdesátiletý důchodce z města Berryville. Porsche s výkonem 250 koní, interiérem v kůži a audio systémem Bose má na tachometru 31 450 kilometrů a v garáži nahradí poněkud usedlejší Ford Focus.

Losování o Porsche pro své zákazníky oznámila America Online 30. března po úspěšném soudním sporu se spammerem, který si rozesíláním reklamních emailů vydělal více než milion dolarů. Do slosování byl zařazen více než milion zákazníků, kteří měli s AOL uzavřenu smlouvu před oznámením losování.

Zdroj: USA Today

Diskuze (6) Další článek: Začíná veřejné testování IBM DB2 "Stinger"

Témata článku: Spam, Porsche, Charles, Ford, Spa, Chase, USA Today, Bose, Spammer, Důchodce, Porsche 911, Focus, America Online


Určitě si přečtěte

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 54Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů