Podvodní digiťák od SONY

Společnost Sony dnes představila dva nové digitální fotoaparáty, DSC-U30 a DSC-U60. Modely se od sebe odlišují zejména tím, že model DSC-U60 je možno použít pod vodní hladinou, dále použitým LCD displejem, rozměry a hmotností. S modelem DSC-U60 se dá fotit až do 1,5 metru pod vodou. Není to moc, ale speciální pouzdro by vás vyšlo o hodně dráž.

Klepněte pro větší obrázek

Oba přístroje jsou vybaveny 2.0 Mpx CCD senzorem, s kterým pořídíte fotografie o maximálním rozlišení 1632 x 1224 bodů. Fotoaparáty disponují 1x optickým zoomem, rozhraním USB 1.1 a pořízené fotografie se ukládají ve formátu Jpeg na paměťová média Memory Stick nebo Memory Stick Pro. Ke koupi by měly být v červenci a to za 200 USD a 250 USD za DSC-U60.

Diskuze (14) Další článek: Microsoft stáhnul opravu pro Windows XP

Témata článku: Sony, Podvod, Speciální pouzdro, Speciální model, Memory, Vodní hladina, Hladina, Memory Stick


Určitě si přečtěte

Google Mapy vs. Mapy.cz: Které internetové mapy jsou lepší?

Google Mapy vs. Mapy.cz: Které internetové mapy jsou lepší?

** Jsou lepší mapy od Googlu, nebo ty od Seznamu? ** Má být mapa především tradiční mapou, nebo spíše asistentem? ** Vyslechněte si argumenty a hlasujte, na jaké straně jste vy

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 78

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Elektřina se vyrábí v elektrárnách, ale do zásuvek v našich domovech to pak má ještě hodně daleko. Dnes se na tuhle dlouhou cestu podíváme.

David Polesný | 85