Podívejte se, z jakého nástupiště odjíždí vlak z tepla domova

Názory k článku

Genie  |  10. 09. 2012 10:18  |  Microsoft Windows 7 Firefox 15.0.1

No perfektni, to je zas nadpis... Chvíli jsem dumal, který vlak mi projíždí obývákem aby to byl "vlak z tepla domova".Krása češtiny...

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (3)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
karel743  |  10. 09. 2012 10:28  |  Microsoft Windows XP Firefox 14.0.1

No, ještě to upravit pro mobily...

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Nighthawk  |  10. 09. 2012 10:30  |  Microsoft Windows XP Opera 9.80

a co přeformulovat nadpis: Podívejte se z tepla domova z jakého nástupiště odjíždí vlak.
Protože já opravdu vlakové nástupiště doma nemám, abych mohl odjet z pohodlí domova.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
milan123  |  10. 09. 2012 10:31  |  Microsoft Windows 7 Chrome 21.0.1180.89

A teď si představte, že se číslo nástupiště dozvíte už při vyhledávání spojení několik dní předem!Neuvěřitelné! Dotek budoucnosti! Slabí jedinci omdlévají!Projezdil jsem o prázdninách celé Německo (slevová jízdenka na osobáky) a už při vyhledávání spojení se dozvíte předem číslo nástupiště. A považte, on tam ten vlak pak fakt čeká! Jet osobákem se čtyřmi přestupy? Žádný problém. Za celou dobu mého cestování výhradně osobáky jsem nezažil zpoždění.A jak se to řeší v ČR? Mnohem lépe - tabulemi odjezdů na internetu!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (6)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Grunang  |  10. 09. 2012 11:04  |  Microsoft Windows Vista Chrome 21.0.1180.89

Něco takového je dostupné na stránkách českých drah snad od doby co mají svůj web, plus je tam jaké spoždění má, kde se konkrétně nachází a tak.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
marzipano  |  10. 09. 2012 11:21  |  Linux Opera 9.80

Ja myslel, ze je to reklama na novej serial Teplo domova. Do stanice Teplo domova odjizdi vlak z nastupiste Stesti. Jinak taky nechapu, proc info o nastupisti nemuze byt jako dalsi parametr v PubTranu (ktery je jinak dokonaly).

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
michal121  |  10. 09. 2012 12:03  |  Microsoft Windows 7 Firefox 13.0.1

Sorry, ale to je hovadina. Na které nástupiště vlak přijede se většinou dozvíme několik desítek minut před příjezdem. Do té doby to ani na nádraží nevědí. Takže je to hovadina. Minimálně na Hlaváku to takhle funguje.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (12)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
silverkeeper  |  10. 09. 2012 15:37  |  Linux Opera 9.80

ale je to krásně jednoduchý a přehledný, min na příjezdy to budu určitě používat

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
dolph1888  |  10. 09. 2012 15:49  |  Linux Firefox 16.0

Zajímavé.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Karrajor  |  10. 09. 2012 18:50  |  Microsoft Windows 7 Firefox 10.0.2

Na jednu stranu je každé povědomí o železničních službách dobré, takže děkuji autorovi za článek. Na druhou stranu tato služba už funguje cca půl roku a do všeobecného povědomí byla uvedena 25. 5. 2012 a to článkem na webu zelpage.cz.
Jinak jedná se o napojení na vybrané infosystémy v reálném čase, tzn. není to žádná simulace ani nic podobného jak zde bylo v diskusi spekulováno.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
10. 09. 2012 20:15 | Microsoft Windows 7 Chrome 23.0.1255.0

Je to tam sice až několik minut před odjezdem, ale věřte že když přijedete do Prahy na hlavní s velkým báglem a s kolem tak radši šáhnete po mobilu s internetem než jít přes celé nádraží hledat tabuli a pak zase zpět :)

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (3)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
TrueStory  |  11. 09. 2012 00:08  |  Microsoft Windows 7 Firefox 15.0.1

Super by bylo, kdyby to ještě pan Hejl zapracoval do aplikace PubTran.Vzhledem k tomu, že aplikace funguje on-line, tak ani nevadí, že údaj o nástupišti by byl vidět až na nádraží. Já vždycky letím na vlak, protože tam, kam potřebuji, to jezdí z Prahy poměrně často a cestou ve stanici metra si jenom kliknu na nejbližší spojení, pak si letím pro lístek a na vlak... Kdybych už rovnou viděl nástupiště na mobilu, tak to ušetří čas :).I když uznávám, že v ČR asi jediné nádraží, kde by to k něčemu bylo je Praha hl.n., protože ostatní nádraží mají většinou jenom jeden vchod ke všem nástupištím a nad ním obří tabuli s informacemi, navíc tam vlaků nejezdí tolik, takže ty tabule jsou i mnohem přehlednější už jenom proto, že se řádky nemění - je vypravováno v nejbližších hodinách méně vlaků než má tabule řádků...
V Praze mi docela vadí, že řádky přeblikávají, ale chápu, že když má tabule s 20 řádky vypsat 40 vlaků, tak to prostě jinak nejde

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
aarn  |  11. 09. 2012 07:45  |  Microsoft Windows 7 Firefox 15.0.1

hm, nemohu si pomoci ale nějak to nefunguje.. např Hradec Králové...tam zřejmě koleje nemají...

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF