Po O2 a UPC svou internetovou televizi Kuki představil i Netbox

Po O2 a UPC svou internetovou televizi Kuki představil i Netbox

Po O2 a UPC svoji internetovou televizi představil i metropolitní Netbox. Jmenuje se Kuki a vedle jeho sítě dostupné v několika českých městech v čele s Brnem své služby nabídne i u některých dalších partnerů.

Základem Kuki je ethernetový HD set-top-box Arris 1113 (SCART+HDMI), který se připojí k internetu a poté nabídne až šedesát televizních kanálů s možností zpětného přehrávání až do 48 hodin. Vedle toho nabídne Kuki také přístup k filmovému archivu, možnost nahrávání pořadů a sledování na několika mobilních telefonech a tabletech s iOS a Androidem, které nabídnou i vzdálenou správu set-top-boxu.

Cena nejlevnějšího balíčku Kuki TV Menší (30 programů, 4 mobilní zařízení, nahrávání 10 hodin) přijde zájemce na 200 korun měsíčně. Kompletní ceník najdete zde.

Diskuze (4) | Tohle už je Nadellův Microsoft

Témata článku: O2, Internet, Hudba, filmy, seriály, Poskytovatelé internetu, UPC, Netbox, Android TV, TV Box, Mobilní telefony brno, UPC televize, Archiv české televize, Tel, Set Top Box, Set-top Box, Kuki, O2 mobilní telefony, Televize O2, SCART, Nejlevnější mobilní telefony, Televize s Androidem, Nejlevnější televize

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší