Plánujete osvěžit domácnost? Pomůže vám umělá inteligence!

Názory k článku

dolph1888  |  21. 05. 2017 11:40  |  Linux Firefox 53.0

Osvěžit domácnost, tím je asi myšleno, že lidé ji již přestanou opouštět, vše koupí na internetu, žít budou na sociálních sítích a dýchat budou klimatizační "puch" místo vzduchu z přírody, který sice obsahuje vše možné, třeba pyl, ale zase si na něj tělo zvykne a alergie nehrozí.
_
> Možná zajímavé vyzkoušet nic neříkám, jako takový rychlý koncept, poziční náhled jak by to asi mohlo být. Samotná realizace, prováděná většinou nějakou firmou se pak musí stejně přizpůsobit, někde jsou rozvody, nosné zdi, v nabídce jsou dostupné jiné skříně, jiná kuchyň i záchodová mísa. A co bylo v návrhu se nemusí podařit takto zapasovat. V podstatě s AI nebo bez (i, když ta AI vlastně narušuje, jak by to člověk chtěl mít, rekonstruuje se pro AI nebo pro člověka*?), tyto programy jsou většinou pro chlapa, hračičku, pak přijde žena a ta dá stejně udělat architektonickou studii firmě, která bude rekonstrukci provádět.
_
> Možná to zde ještě někdo nezažil, ale když si necháte tyto věci dělat profíkem, od sekání zdí, přes elektroinstalaci (zde bych varoval před neodborným zásahem!) až po položení podlah a vymalování, tak je patrný rozdíl proti amatérskému šmudlání ve volnu. Ti lidé to prostě mají v ruce, dělají přesněji, rychleji, umí si poradit s opravou toho co se nezdaří, vše potřebné nářadí mají s sebou.
* Já přece nechci bydlet podle nějaké zprůměrované studie, jiných lidí.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor
Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky