Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění vedení

Personální zemětřesení v českých e-shopech: Kasa i CZC mění vedení

Tento týden zažívají známé české e-shopy velké personální změny. Internet Retail, který stojí za obchodními domy Kasa.cz, Cybex nebo Vltava, má nového ředitele, e-shop CZC.cz přetáhl novou šéfku obchodnímu domu Mall.cz.

Na pozici ředitele společnosti Internet Retail byl nahrazen Tomáš Richter, který tento obchod vedl poslední 4 roky, Tomášem Machalínkem. Machalínek je ve společnosti již od roku 1991, od roku 2001 řídil internetový obchod eProton.cz a stojí za současnou podobou Euronics.cz.

Machalínek se v nové pozici chce věnovat hlavně inovacím: „K našim hlavním prioritám patří rychlost obsluhy zákazníků, proto chceme nadále inovovat naše služby a rozšiřovat skladové zásoby.“ Spolu s ním byla jmenována i nová ředitelka marketingu, kterou se stala Andrea Čižmářová Zavadilová. Ta dosud působila na pozici marketingové manažerky prodejen Euronics ČR.

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz pak dle informací deníku E15 přebral e-shopu Mall.cz šéfku obchodu Jitku Dvořákovou, která se zde stala generální ředitelkou. Na pozici nahradila zakladatele firmy Josefa Matějka, který však ve firmě nadále zůstává a bude se věnovat jiným aktivitám.

„Spolu s růstem CZC.cz bylo jasné, že není možné kvalitně vykonávat více funkcí. Jsem rád, že řízení převezme Jitka, protože mi zbude více času na dozorování i na vlastní aktivity,“ uvedl Matějka.

Určitě si přečtěte

Články odjinud