Pentium 4 Willamette - není zájem?

Podle tohoto dokumentu (Product Change Notification) Intel zrušil plán na změnu stepping u všech procesorů Pentium 4 Willamette ze současného D0 na nový E0. Protože úprava stepping je zcela běžnou záležitostí, řeší se jí chybky známé jako errata, je dost dobře možné, že Intel má na skladě stále příliš mnoho těchto dnes již méně atraktivních procesorů a jakákoliv další výroba by se nemusela vyplatit. Původní Pentium 4 tak zdá se během několika málo měsíců zcela zmizí z trhu. Situace je o to zajímavější, že nové Celerony Willamette-128 používají již inovovaný stepping E0.

Další zprávou, a tentokrát již mnohem nepříjemnější, především pak pro příznivce přetaktování, je ukončení výroby Pentia 4 Northwood 1.6A GHz. Product Discontinuance byl zahájen již 21. června, takže jestli tento procesor chcete, pospěšte si.

Diskuze (22) Další článek: Nové ovladače VIA 4-in-1 v4.41

Témata článku: Zájem, Change, Pentium, Nen, Původní plán25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme 25 jedinečných filmů napříč žánry a historií. Nabídnou to nejzajímavější ze světové i české filmové tvorby. Je to základní výběr, který byste podle nás měli vidět, pokud chcete mít přehled o kinematografii.

Vojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět
Vývojář objevil po 25 letech nový easter egg ve Windows 95
Markéta Mikešová
Operační systémyWindows