PC tuning a věci okolo

Jistě jste si už všimli, že ze Živě.cz zmizela rubrika PCtuning a byla nahrazena rubrikou PC kutil. Jiří Kwolek, který chod této rubriky zajišťoval, opustil začátkem listopadu křídla Computer Pressu a dále si jede na vlastní triko s novým samostatným webem PCtuning.cz. Rozchod nebyl nijak dramatický, nemáme proto žádný důvod k sobě chovat nějakou zášť či se nějak vzájemně napadat. Je rovněž možné, že Živě a PCtuning si budou v budoucnu linkovat zajímavé články.

Pro novou rubriku PC kutil v současné době hledáme redaktora na plný úvazek, takže mějte strpení, zhruba do konce roku bude rubrika aktualizována jen velmi sporadicky. Zaměření rubriky bude zhruba stejné jako dříve, jen chceme záběr rozšířit i na další hardware jako monitory či tiskárny.

S novým rozdělením Živě.cz zanikl i domek Foto/Video, který se přesunul do nového domku Udělátka. Zde se budeme věnovat zejména menším foťáčkům jako Minolta Dimage X, Canon Ixus Vx či hračkám typu Logitech Pocket Digital nebo Mustek Smart Mini.

Diskuze (4) Další článek: Tajný LCD monitor s ukrytým obrazem

Témata článku: Video, Hardware, Foto, Nová hračka, Samostatný článek, Stejný hardware, Mini PC, PC monitory, Věc, Hračky, Křídlo, Monitory k pc

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů