Olympijské hry v Aténách poprvé živě na internetu

Olympijské hry 2004 v Aténách budou první olympiádou, jejíž dění bude vysíláno v přímém přenosu po internetu. Olympijský svaz již udělil licenci dvanácti poskytovatelům internetu. Ta je podmíněna dodržením řady pravidel. Zásadním omezením je požadavek na regionální omezení dostupnosti internetvoého vysílání. Kdokoliv bude chtít přenášet video, musí použít řešení, které umožní sledovat přenosy pouze obyvatelům země, ve které ISP působí.

Někteří evropští poskytovatelé internetu nabídku přímých přenosů z Atén limitují pouze na uživatele s vysokorychlostním připojením. Například Norové musí být předplatiteli jednoho ze tří největších poskytovatelů internetu. Američané se budou muset prokázat číslem své kreditní karty od společnosti VISA, která je jedním z hlavních sponzorů. Pokud nevlastníte kreditní kartu VISA, budete se muset spokojit se sledováním her v televizi jako většina ostatních.

Zdroj: p2pnet

Diskuze (15) Další článek: Abit chystá Fatal1ty

Témata článku: Video, Hry, Olympijské hry, Regionální televize, Přímý přenos, Hlavní sponzor, Visa, Kreditní karta, POP, Hra

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů