Nový MP3 přehrávač na CD od iRiver

Korejská společnost iRiver se chystá v pondělí 16. června ve Spojených státech spustit prodej svého nového tenkého MP3 přehrávače na CD disky. Model ponese označení SlimX 550 a podle prohlášení společnosti by to měl být přehrávač s nejdelší dobou nepřerušovaného přehrávání na světě. Pokud budete provozovat nějaké sportovní aktivity neměli byste zaznamenat přerušení skladby až 32 minut, testováno při poslechu 64kbps WMA. Navíc s vestavěným akumulátorem a s externími napájecími bateriemi se dá poslouchat reprodukovaná hudba až úctyhodných 55 hodin.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě standardních hudebních cédéček zvládá přístroj o rozměrech 128 x 136 x 13,7 mm a hmotnosti 145 gramů přehrávat z cédéčka soubory typů MP3, WMA a ASF. Ogg prozatím chybí. Přehrávač je vybaven i FM tunerem, takže nejste omezeni pouze na poslech z cédéčka. Cena přístroje pro americký trh byla stanovena na 180 USD.

Zdroj: iRiver

Diskuze (17) Další článek: Monitor v zrcadle

Témata článku: MP3, Reprodukovaná hudba, Nový, Poslech hudby, Korejská společnost, Přehrávač, Poslech, Sportovní aktivita, FM Tuner


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu