Novinky v ADSL: Internet Express bez limitu dat a včetně hlasu (oživeno)

Český Telecom představil nový ADSL balíček s označením Internet Express. Pod značkou Express budou následovat i další varianty.

Internet Express je balíčkem kombinující bezlimitní ADSL s hlasovým paušálem v ceně. Ceny jsou 999 Kč bez DPH pro rychlost 512/128 včetně hlasu a bez datových limitů, případně 1699 Kč bez DPH pro rychlost 1024/256 včetně hlasu a bez datových limitů. Z hlediska cen hlasových služeb se jedná o program Universal.

Aplikovaná Fair user Policy je následující, každý zákazník má na měsíc 4 GB dat plné rychlosti. Týdenní limit je 1 GB. Pokud tento limit překročíte - rychlost se sníží na 256/128 nebo poté až na 64/64. V pátek pak bude rychlost zase navýšena na plnou rychlost, aby byla plná rychlost k dispozici o víkendu.

V případě stahování obsahových služeb Českého Telecomu (bude portál Starzone.cz) nebudou tyto datové objemy započítávány.

Udávaná doba zřízení služby je 12 dní. Služby Českého Telecomu jsou nyní nabízeny i v síti prodejen Eurotelu a obráceně.

Stav Data Express -mobilního internetu přes CDMA: Eurotel již licenci má, probíhá stále testování. Původně zamýšlené uvedení na trh se zpozdilo kvůli náročnosti testů, termín uvedení na trh je zatím stále přesně nestanoven.

 

 

Diskuze (177) Další článek: Novell uvolnil zdrojový kód Evolution Connectoru

Témata článku: Internet, Fair, Udávaná doba, Rychlost, Hlas, Plný internet, Limit, ADS


Určitě si přečtěte

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 25

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 38Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch