Nové skenery HP s unikátním snímáním obrazu

Ve skenerech HP Scanjet 4600 a HP Scanjet 4670 se uplatňuje kombinace nového tenkého optického systému a skenovací technologie CCD.

Navíc mají skenery HP Scanjet 4600 a HP Scanjet 4670 průhledný skleněný kryt. Jelikož se skenované objekty vkládají skenovanou plochou nahoru, uživatelé přesně vidí, co se bude snímat. Tak mohou objekt umístit přesně a naskenovat jej ke své spokojenosti. Snímací prvek se totiž pohybuje přímo v tomto průhledném krytu. Zatímco se tedy obvykle přiklápějí snímané objekty na velký blok se snímací částí, zde se snímací část přiklopí na dokument či fotku kterou chcete snímat.

Klepněte pro větší obrázek

Oba produkty nabízí optické rozlišení 2400 dpi a 48bitovou hloubku barev. Verze 4670 má navíc adaptér na průhledné předlohy. Oba skenery jsou vybaveny portem Hi-Speed USB, který je kompatibilní se specifikacemi USB 2.0. Cena skenerů je u HP Scanjet 4600 stanovena na 5 320 Kč bez DPH, model HP Scanjet 4670 stojí 6 467 Kč bez DPH. Oba produkty budou na českém trhu dostupné od října 2003.

Diskuze (12) Další článek: Filmová upoutávka na Athlon 64

Témata článku: Hewlett Packard (HP), HP, Velký blok, Snímací prvek, Skener, Sken, Unikát


Určitě si přečtěte

Podívejte se, co se stane, když dron DJI Phantom narazí do křídla letadla

Podívejte se, co se stane, když dron DJI Phantom narazí do křídla letadla

** Co se může stát, když relativně maličký dron narazí do křídla letadla? ** Tuto otázku zodpověděli odborníci laboratorním pokusem ** Kvadrokoptéra způsobila významné poškození křídla

Karel Kilián | 18

Vylaďte si Wi-Fi: Podívejte se, jaká pásma máte doma volná a kam signál nedosáhne

Vylaďte si Wi-Fi: Podívejte se, jaká pásma máte doma volná a kam signál nedosáhne

** Prozkoumejte, jaké pásmo je pro vaši síť nejlepší ** Díky heat mapě snadno poznáte, kde to bude se signálem horší ** Vše zvládnete i z mobilního telefonu

Vladislav Kluska | 21


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku