Nové produkty na bázi VoIP od Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies dnes v Praze představila novou produktovou řadu zaměřenou na firemní komunikaci. Tato řada obsahuje produkty Kerio VoiceMail, Kerio Gatekeeper a KerioSoftphone. Všechny tyto produkty podporují (a jsou převážně zaměřeny na) technologii Voice over IP - přenos digitalizované podoby hlasu po datových sítích.

Kerio VoiceMail je inteligentní záznamník telefonních hovorů s podporou „Unified Messagingu“ a technologie Text-to-speech. Tento systém hlasové pošty spolupracuje s poštovními servery (např. MS Exchange, Lotus Notes, Kerio Mailserver ) a je produktem pro jednotný přístup k hlasovým a e-mailovým zprávám. Systém podporuje protokoly Cisco SCCP, SIP a H.323, což umožňuje integraci dalších součástí na bázi VoIP.

Kerio Gatekeeper je softwarová telefonní ústředna postavená na technologii VoIP, která podporuje protokol H.323 (snadná slučitelnost se stávajícím řešením VoIP). Tento systém je možné dále propojit s běžnou pobočkovou ústřednou pomocí bran s podporou ISDN protokolu. Kerio Gatekeeper nabízí služby známé z běžných telefonních ústředen v kompaktním softwarovém balíku.

Kerio SoftPhone je plnohodnotným softwarovým telefonem s nímž lze uskutečnit telefonní hovory po datových síti VoIP nebo ISDN. Tento softwarový telefon přináší funkce klasického hardwarového telefonu s využitím výhod PC. Díky podpoře protokolů H.323, SIP a Cisco SCCP, je možné Kerio SoftPhone integrovat do nejrůznějších prostředí.

Tyto produkty si můžete také stáhnout na webu Kerio a po dobu 30. dnů si je můžete bezplatně a bez funkčních omezení vyzkoušet.

Váš názor Další článek: PixelView PlayTV USB - televize a rádio v kapse

Témata článku: Technika, VoIP, Běžný hovor, Produkt, Technologies, Sip, Nový produkt, Kerio, Softwarový produkt


Určitě si přečtěte

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 19

Pojďme programovat elektroniku: Když už vás ten chumel součástek prostě nebaví

Pojďme programovat elektroniku: Když už vás ten chumel součástek prostě nebaví

** Levné cetky z Asie stojí dolar ** Postavíte s nimi skoro vše od teploměru po spínač zavlažování ** Má to ale jeden háček. Bude to ošklivé a povětšinou nekvalitní

Jakub Čížek | 22

Pojďme programovat elektroniku: Jak vlastně funguje akcelerometr a gyroskop nejen ve vašem telefonu

Pojďme programovat elektroniku: Jak vlastně funguje akcelerometr a gyroskop nejen ve vašem telefonu

** Každý současný vybavený mobil má akcelerometr a gyroskop ** Jenže co každé z těchto čidel vlastně dělá a jak vypadá? ** Dnes si to vysvětlíme a do hry zapojíme i Airbus A380 a Arduino

Jakub Čížek | 11


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku