Nové produkty na bázi VoIP od Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies dnes v Praze představila novou produktovou řadu zaměřenou na firemní komunikaci. Tato řada obsahuje produkty Kerio VoiceMail, Kerio Gatekeeper a KerioSoftphone. Všechny tyto produkty podporují (a jsou převážně zaměřeny na) technologii Voice over IP - přenos digitalizované podoby hlasu po datových sítích.

Kerio VoiceMail je inteligentní záznamník telefonních hovorů s podporou „Unified Messagingu“ a technologie Text-to-speech. Tento systém hlasové pošty spolupracuje s poštovními servery (např. MS Exchange, Lotus Notes, Kerio Mailserver ) a je produktem pro jednotný přístup k hlasovým a e-mailovým zprávám. Systém podporuje protokoly Cisco SCCP, SIP a H.323, což umožňuje integraci dalších součástí na bázi VoIP.

Kerio Gatekeeper je softwarová telefonní ústředna postavená na technologii VoIP, která podporuje protokol H.323 (snadná slučitelnost se stávajícím řešením VoIP). Tento systém je možné dále propojit s běžnou pobočkovou ústřednou pomocí bran s podporou ISDN protokolu. Kerio Gatekeeper nabízí služby známé z běžných telefonních ústředen v kompaktním softwarovém balíku.

Kerio SoftPhone je plnohodnotným softwarovým telefonem s nímž lze uskutečnit telefonní hovory po datových síti VoIP nebo ISDN. Tento softwarový telefon přináší funkce klasického hardwarového telefonu s využitím výhod PC. Díky podpoře protokolů H.323, SIP a Cisco SCCP, je možné Kerio SoftPhone integrovat do nejrůznějších prostředí.

Tyto produkty si můžete také stáhnout na webu Kerio a po dobu 30. dnů si je můžete bezplatně a bez funkčních omezení vyzkoušet.

Váš názor Další článek: PixelView PlayTV USB - televize a rádio v kapse

Témata článku: Technika, VoIP, Technologies, Softwarový produkt, Sip, Produkt, Nový produkt, Kerio, Běžný hovor

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost