Nová verze Hotmailu se blíží

Microsoft nevypouští jen betaverze Windows či IE7, ale chystá se každým okamžikem rozjet i novou verzi svého freemailu Hotmail. Uživatele čeká nové rozhraní a některá vylepšení jako například automatické obnovování složky Doručená pošta, takže už nebudete muset stránku obnovovat.

Součástí rozhraní má být i jakýsi panel pro náhled nové zprávy s možností okamžité odpovědi, takže nebude nutné vůbec opuštět složku, ve které se zrovna nacházíte.

Dnes je doba gigabajtových schránek, takže ani Hotmail nezůstává pozadu a po vzoru Gmailu nabídne uživatelům schránku o velikosti 2 GB.

Microsoftem prosazovaná protispamová technologie Sender ID se sice nesetkala se všeobecným nadšením u ostatních společností, nicméně právě tento mechanismus bude v novém Hotmailu i nadále zabudován.

I když by měl být nový Hotmail spuštěn co nejdříve (původně současně s betaverzí Windows a IE7), prozatím žádné změny není vidět.

Zdroj: BetaNews

Diskuze (9) Další článek: P2P uživatelé utrácejí více za legální obsah

Témata článku: Microsoft, Windows, Hotmail, Hotmailu, Verze, Hot, Nové rozhraní, Automatické obnovování, Nadšení


Určitě si přečtěte

WindowsFX: Nainstalujte to mamce a taťkovi. Ani nepoznají, že to je Linux

WindowsFX: Nainstalujte to mamce a taťkovi. Ani nepoznají, že to je Linux

** Po dvou měsících tu máme další linuxovou kopii ** Tentokrát jde o imitaci Desítek ** Sestavili ji brazilští geekové nad Ubuntu

Jakub Čížek | 144

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 242

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně