Nová DVD řešení společnosti Mustek

Na český trh přicházejí dvě novinky firmy Mustek - přenosný DVD přehrávač DVD PL207 a komplet domácího kina HT-713DVD.

Klepněte pro větší obrázek

Nový přenosný DVD přehrávač DVD PL207vychází z klasické notebookové koncepce. Malý a lehký přehrávač je vybaven 7palcovým širokoúhlým TFT displejem. Na jedno nabití přehraje i delší, byť ne nejdelší film, vydrží až 2,5 hodiny v provozu. Zvládá navíc i další důležité formáty disků, tudíž ho lze využít i jako MP3 přehrávač či přehrávač audio disků.

Pro další rozšíření je vybaven 5.1 audio výstupem, video vstupem i výstupem a s-video vstupem, použít je tedy i jako monitor pro videokameru.Samozřejmostí je sluchátkový výstup. Navíc tu je malý dálkový ovladač velikosti kreditní karty. DVD PL207 váží 700 gramů a jeho rozměry jsou 196 mm x 150 mm x 28 mm.

Podporovanými formáty jsou: DVD, Kodak Picture CD, JPEG, CD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, MP3, CD-R, CD-RW. Cena je stanovena na 12 224 Kč bez DPH (14 913 Kč s DPH).

Klepněte pro větší obrázek

Druhou novinkou je komplet domácího kina HT-713DVD. Jedná o tradiční DVD přehrávač s vestavěným zesilovačem a multikanálovým dekodérem, dodávaný se sestavou pěti reproduktorů a subwooferem. Zmiňovaný zesilovač má výkon 130 W. Nechybí AM/FM tuner s RDS a možnost přehrávání NTSC záznamu.  Tento přehrávač zaujme především cenou 5 892 Kč bez DPH (7 188 Kč s DPH).

Diskuze (12) Další článek: IBM stahuje přes 100 000 starých 15palcových monitorů

Témata článku: Video, DVD, FM Tuner, Komplet, Notebooková novinka, Domácí kino, Domácí kina, Cd přehrávače, Řešení, NTSC, Zesilovače, Kino

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů