Nová DVD řešení společnosti Mustek

Na český trh přicházejí dvě novinky firmy Mustek - přenosný DVD přehrávač DVD PL207 a komplet domácího kina HT-713DVD.

Klepněte pro větší obrázek

Nový přenosný DVD přehrávač DVD PL207vychází z klasické notebookové koncepce. Malý a lehký přehrávač je vybaven 7palcovým širokoúhlým TFT displejem. Na jedno nabití přehraje i delší, byť ne nejdelší film, vydrží až 2,5 hodiny v provozu. Zvládá navíc i další důležité formáty disků, tudíž ho lze využít i jako MP3 přehrávač či přehrávač audio disků.

Pro další rozšíření je vybaven 5.1 audio výstupem, video vstupem i výstupem a s-video vstupem, použít je tedy i jako monitor pro videokameru.Samozřejmostí je sluchátkový výstup. Navíc tu je malý dálkový ovladač velikosti kreditní karty. DVD PL207 váží 700 gramů a jeho rozměry jsou 196 mm x 150 mm x 28 mm.

Podporovanými formáty jsou: DVD, Kodak Picture CD, JPEG, CD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, MP3, CD-R, CD-RW. Cena je stanovena na 12 224 Kč bez DPH (14 913 Kč s DPH).

Klepněte pro větší obrázek

Druhou novinkou je komplet domácího kina HT-713DVD. Jedná o tradiční DVD přehrávač s vestavěným zesilovačem a multikanálovým dekodérem, dodávaný se sestavou pěti reproduktorů a subwooferem. Zmiňovaný zesilovač má výkon 130 W. Nechybí AM/FM tuner s RDS a možnost přehrávání NTSC záznamu.  Tento přehrávač zaujme především cenou 5 892 Kč bez DPH (7 188 Kč s DPH).

Diskuze (12) Další článek: IBM stahuje přes 100 000 starých 15palcových monitorů

Témata článku: Video, DVD, Řešení, FM Tuner, Domácí kina, Domácí kino, Cd přehrávače, Kino, Komplet, Zesilovače, NTSC, Notebooková novinka

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší