Nintendo začíná přidávat konzoli Switch nové služby, mezi první patří Hulu

Nintendo se snaží rozšířit seznam služeb a funkcí přenosné konzole Switch. Chce cílit především na hraní a multimediální obsah na cesty, což dává vzhledem k zaměření konzole smysl. S nejnovější aktualizací by měla do konzole dorazit nejen hrstka nových her, ale především streamovací aplikace Hulu.

Jedná se o první aplikaci svého druhu, která se na Switch dostává, a rozhodně jde o krok správným směrem. Na konzoli tím bude možné sledovat celou řadu televizních seriálů, filmů a dalšího multimediálního obsahu.

Nintendo již dříve poznamenalo, že není proti dalším službám na své konzoli, jmenovitě třeba populární aplikaci Netflix. Prozatím se ale budeme muset spokojit s pomalým začátkem jménem Hulu a příslibem dalších inovací v blízké budoucnosti.

Váš názor | Facebook se snaží znovu prosadit Události. Mění název služby i její obsah

Témata článku: Software, Hardware, Technologie, Hry, Hudba, filmy, seriály, Netflix, Herní konzole, Nintendo, Obsah, Aplikace, Populární aplikace, Blízká budoucnost, Televizní seriál, Konzole, Streamovací aplikace, Switch, Multimediální obsah, Nová služba, První aplikace, Hula, Nejnovější aktualizace, Celá řada, Nová hra, Správný směr, Seznam služeb

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší