Nefunguje vám Skype? Nejste sami, velký evropský výpadek trvá už od včerejška

Od včerejší třiadvacáté hodiny trvá výpadek Skypu ve většině evropských zemí. Mnoho uživatelů se nemůže připojit vůbec, jiní vidí pouze prázdný seznam uživatelů a některým nejde využívat pouze textový chat.

Microsoft reagoval pouze krátkou zprávou o tom, že problém řeší, ale náprava se zatím nepovedla. O důvodech výpadky neinformoval. V průběhu posledních hodin klesl počet uživatelů, kteří hlásí nefunkčnost aplikace, nicméně stále se najde velké množství těch, kteří se připojit nemohou.

Zatímco večerní výpadek se týkal střední Evropy včetně Česka, aktuální problém pociťují především uživatelé ve Velké Británii, Francii, Španělsku či Itálii. Hlášeny jsou nicméně i výpadky na Ukrajině nebo v Bělorusku.

Diskuze (36) | Ve vesmíru bylo nalezeno dalších deset planet podobných Zemi

Témata článku: Microsoft, Skype, Instant Messaging, Evropa, Velká Británie, Francie, Komunikace, Hodina, Střední Evropa, Bělorusko, Evropské země, Krátká zpráva, Uživatelé, Počet uživatelů, Itálie, Španělsko, Textový chat, Nefunkčnost, Sky, Výpadek, Náprava, Poslední hodina, Česká republika, Prázdný seznam, Ukrajina

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší