Virtuální realita | Oculus Rift

Navštivte vesmírnou stanici ISS díky brýlím Oculus Rift

Navštivte vesmírnou stanici ISS díky brýlím Oculus Rift

Koukat na selfíčka astronautů je sice zábavné, ale mnoho lidí uvítá spíše výlet na vesmírnou stanici ISS hezky osobně. Díky virtuální realitě, konkrétně brýlím Oculus Rift, to nyní můžeme podniknout. Oculus totiž vydal skvělý virtuální zážitek Mission: ISS, ve kterém osobně navštívíte stanici, užijete si spoustu realistických efektů a pokocháte se výhledem na matičku Zemi.

VR zážitek má na svědomí studio Magnopus ve spolupráci s NASA, European Space Agency a Canadian Space Agency. Na to, jak věrohodně vše vypadá, se můžete podívat v traileru níže. Upozorňujeme ale, že se nejedná o videohru, nýbrž o realistický VR zážitek, který slouží spíše jako virtuální demo než cokoliv jiného. To ale výslednému prožitku bezesporu nebrání.

Váš názor Další článek: Dneska už i váha může mít Wi-Fi. Vyzkoušeli jsme Withings Body Cardio

Témata článku: Technologie, Software, Kosmonautika, Virtuální realita, Hry, Oculus Rift, Oculus, Oculus Touch, Dík, ISS, Available, VR brýle pro virtuální realitu, Virtuální realita brýle, Virtuální zážitek, Astronaut, Trailer, Selfíčko, Brýle pro virtuální realitu, European Space Agency, VR zážitek, Space