Na Invexu bude zdarma 2Mb/s WiFi připojení

Letošní účast společnosti Intel na mezinárodním veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX 2003 bude v duchu mobilní technologie Intel Centrino. Společnosti WideNet a Veletrhy Brno za podpory společnosti Intel, GTS, IBM a dalších partnerů zde v pavilonu Y uvedou projekt „WiFi LiFe 2003… powered by Intel Centrino“. Cílem projektu je představení nejrychleji se rozvíjejícího trendu v IT – bezdrátových sítí WLAN a způsobů jejich využití: využití bezdrátově komunikujících zařízení v domácnostech, bezdrátový Internet, služby pro poskytovatele internetových služeb (ISP).

Návštěvníci pavilonu se zde budou moci seznámit s možnostmi technologie WiFi a především si sami budou moci vyzkoušet na noteboocích T 40 od společnosti IBM s mobilní technologií Intel Centrino, jak technologie WiFi funguje v praxi. Po celou dobu trvání veletrhu budou moci návštěvníci bezplatně využít bezdrátového připojení o rychlosti až 2 Mb/s. Zájemci budou mít také možnost přímo zakoupit hardware potřebný pro využívání a stavbu bezdrátových sítí.

Akci podporují společnosti GTS, Intel, IBM, AV Media, Globe Internet a weblog Marigold. Kompletní informace o WiFi LiFe jsou dostupné na adrese http://www.invex.cz/wifi.

 

Diskuze (19) Další článek: Creative uvádí 7.1 zvukovku Sound Blaster Audigy 2 ZS

Témata článku: Internet, Wi-Fi, Invex, Life, Připojení, WLAN, Potřebný hardware, Notebooky v akci

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů