Microsoft a Computer Associates dávají zdarma antivir a firewall

Společnost Computer Associates ve spolupráci s Microsoftem nabízí uživatelům zdarma softwarový balíček eTrust EZ Amor, který obsahuje antivirový systém a firewall. Uživatelé dostanou kromě software rok aktualizací zdarma, po prvním roce jim CA nabídne čtyřicetiprocentní slevu při zakoupení podpory na další rok.

Nabídka Computer Associates je součástí nové bezpečnostní strategie společnosti Microsoft a je určena pouze domácím uživatelům s legálním operačním systémem Windows. Nabídka je časově omezena do 30. 6. 2004. Zaměření na koncové uživatele odpovídá i způsob stahování a instalace, která probíhá až po obdržení grafického e-mailu s odkazem na instalační soubor a podrobným návodem pro instalaci.

Computer Associates nejsou jediní, kdo nabízí zdarma základní ochranu počítače. Firewall pro domácí použití nabízí bez placení například české Kerio a antivirový systém nabízejí zdarma pro domácí uživatele hned dvě české společnosti - Alwil Software s antivirem Avast! a Grisoft s AVG. Kerio Personal Firewall a Avast! jsou dostupné v českém jazyce, AVG Free Edition pouze v angličtině.

Zdroj: ZDNet

Diskuze (48) Další článek: Centrum.cz zeštíhlilo

Témata článku: Software, Microsoft, Firewall, ANT +, Asso, Amor, Domácí použití, Legální soubor


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 32

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky