LG je největším dodavatelem displejů pro tablety

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 6

Názory k článku

avatar
13. 12. 2011 15:47

Tak nějak jsem na pochybách, jestli má fullHD či vyšší rozlišení na tabletu smysl. Mám na iPadu 1024x768 a vyhovuje mi to, písmo je čitelné, displej je jemný, má věrné barvy, rychlou odezvu a vysoké pozorovací úhly, to mi stačí. Přijde mi to stejné jako honba za megapixely ve foťákách, jen doufám, že u displejů nebude mít vysoké rozlišení tragický dopad jako u foťáků (mám na mysli šum u malých čipů z kompaktů).
Spíš by se měli výrobci zamyslet a okopírovat iPad v poměru displeje, 4:3 je totiž pro tablet výrazně vhodnější než nudle 16:9(10).
Další věc, na které by se mělo hodně zapracovat, jsou akumulátory. Mě v zásadě výdrž iPadu stačí, 12 hodin aktivní práce při 3G připojení je v pohodě, ale znamená to, že stejně musím nabíjet každý den, musím říct, že nabíjení jednou týdně při denním aktivním používání (používám iPad opravdu hodně, na internet, maily, jako hudebni a video přehrávač na cesty, GPS navigace v autě i jako turistická + na geocaching, čtu na něm knihy a komixy, telefonuji z něj (VoIP + bt sluchátka), občas si zahraji nějakou tu hru, už ani nevím, kdy jsem naposledy měl v ruce papírovou knihu a musím říct, že po celonočním čtení když mi k tomu hraje hudba je potřeba nabíjet) by se mi líbilo mnohem více než dvojnásobné rozlišení

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (5)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor