Larry Ellison, CEO Oracle, navštíví Českou republiku

Celebrity počítačového průmyslu do naší republiky moc často nemíří, o to je zajímavější, když sem nastoupí v silném počtu. Společnost Oracle totiž poprvé v Praze uspořádá konferenci OracleWorld pro oblast Střední a Východní Evropy.

Ve dnech 23. a 24. října v Kongresovém centru budou představitelé Oracle představovat především nový Oracle 10g a další technologie pro grid computing.  Larry Ellison, CEO Oracle Corporation, osobně představí nové produkty - Oracle Database 10g, Oracle Application Server 10g a Oracle Grid Management.

Mezi hlavními řečníky se objeví i další osobnosti Oracle Corporation , jako např. Ken Jacobs, Vice President, Product Strategy, Dr. DBA, Oracle Corp., Alfonso di Ianni, Senior Vice President, EU Enlargement Region Oracle, Andrew Sutherland, Vice President, Technology, Oracle EMEA.

Cena vstupenky je 1525 Kč včetně DPH, prvních 1500 registrovaných účastníků navíc obdrží plyšového linuxového tučňáka, jasný signál, o co Oracle jde. Bližší informace najdete na www.oracle.com/oracleworld/prague

Váš názor Další článek: Opera uzavřela strategické partnerství s Adobe

Témata článku: , , , , , , , , , ,